تور اندونزی ارزان

تور اندونزی ارزان| تور اندونزی| تور| تور مسافرتی اندونزی| تور گردشگری اندونزی

 مجمع الجزایراندونزی یکی از کشور های توریست پذیر به حساب می آید  که دارای گنجینه های بی حد و حصر می باشد . اندونزی از نظر فرهنگی و مناظر طبیعی  دارای تنوع می باشد در اندونزی نزدیک به 13500 جزیره در کنار یکدیگر واقع شده اند.

اگر به دنبال ماجراجویی و کاوش هستید با تور اندونزی سفر کنید , معابد باستانی و پیاده روهای آتشفشانی و غواصی در آّب های آبی  و دست نخورده نیز از جاذبه های اندونزی می باشد. همچنین شما می توانید در خیابان های شلوغ جاکارتا پیاده روی کنید و از غذاهای محلی که در این خیابان ها تهیه می شود لذت ببرید ولی اگر به دنبال مناطق دست نخورده و بکر هستید به روستاهای اندونزی سفر کنید و علاوه بر لذت از زیبایی ها تجربه نیز برای خود اندوخته کنید. در ادامه به چند مورد جاذبه های  گردشگری اندونزی اشاره خواهیم کرد.

تور اندونزی ارزان

سواحل بالی بدون شک یکی از محبوب ترین سواحل برای گردشگران به حساب می آید در این سواحل نشانه هایی از فرهنگ و سنت اندونزی را خواهید یافت سفر به این ساحل سفری ارزشمند با تور اندونزی خواهد بود .ساحل دوعانوسا یکی از ساحل های آرام و دنج می باشد برای کسانی که به آرامش اهمیت می دهند. سانور نیز یکی از ساحل هایی می باشد که ورزش های آبی بزرگ دراینجا رواج دارد.

کسانی که به دنبال سواحلی هستند تا با ملیت ها و مردم دیگر آشنا شوند و به صحبت بپردازند حتما باید این سواحل را انتخاب کنند از زیبایی این ساحل و شن و ماسه های مرواریدی شکل  و آبهای گرم و دلپذیر آن  نمی توان گذشت کرد. تور اندونزی ارزان از تور های پرطرفدار به حساب می آید  پس هر چه سریعتر از سایت بانک تور تورزپرس دیدن کنید و از لیست قیمت های تور اندونزی مطلع شوید.

بوروبودور یکی دیگر از مکان های گردشگری در اندونزی است یکی از معبد معروف و نشانه ایی بارز از فرهنگ اندونزی می باشد این بنای تاریخی در قرن 8 ساخته شده است این بنا جزئ میراث فرهنگی یونسکو می باشد و همچنین از بناهای بزرگ  فرهنگ بودایی محسوب می شود. این مکان به دلیل فوران های آتشفشانی در دوران هایی  فراموش شده بوده است .

اگر با تور اندونزی سفر کنید و از جزیره بورنئو دیدن نکنید بزرگترین تجربه شگفت انگیز زندگیتان را از دست داده اید. اندونزی مکان های گردشگری بسیاری دارد پیشنهاد ما به شما این است که سفر با تور مالزی را در ابتدای لیست مکان های تفریحی خود قرار دهید تور اندونزی ارزان و اطلاعات بیشتر مربوط به این تور را از سایت تورزپرس دریافت کنید. 

 

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها