قیمت تور یونان

قیمت تور یونان-توریونان ,تور ارزان یونان , تور, تورهای گردشگری ,بهترین تورهای مسافرتی

یونان زادگاه فلاسفه  بزرگی چون  افلاطون و سقراط را همه می شناسند متمدن ترین کشور اروپایی که سایر کشورهای اروپایی فرهنگ و تمدن خود را از آن الهام گرفته اند .یونانی ها فرهنگ خود را به طور واضحی در مسجمه سازی ها و معابد خود گنجانده اند و پایتخت آن آتن بزرگترین و مهمترین شهر آن است و پس از آن اسپارت از مدرن ترین شهرستان های یونان می باشند .

یونان کشوری متمدن با قدمت هزار ساله و فرهنگی غنی است و یک بهشت واقعی برای گردشگری فرهنگی و تجربه یک سفر تاریخی ؛هنری لذت بخش است .

تور یونان

یونان آب و هوایی مدیترانه ای با تابستان های گرم و خشک و زمستان های سرد و مرطوب است باران و برف در طول زمستان مخصوصا در ارتفاعات می باشد .

 

غذاهای یونانی تا حد زیادی تحت تاثیردو فرهنگ شرق و غرب است ماهی و غذاهای دریایی نقش بسیار مهمی در غذاهای یونان دارند از غذاهایی که در یونان دوستداران زیادی دارد میتوان به ژیروسکوپ(گوشت کبابی با سس،گوجه فرنگی ،پیاز ،کاهو و سیب زمینی سرخ کرده )سولاکی (کباب سیخی با سیب زمینی سرخ کرده و ادویه جات مخصوص ) کباب گوشت چرخ کرده با گوجه کبابی ،پنیر سرخ شده در روغن زیاد ،فلافل یونانی ،باقلوا (یکی از محبوب ترین دسرهای یونانی )،دلمه برگ مو،سالاد یونانی ،کوفته ،لوکوماندس وماست و خیار می باشد .

 

درباره جاذبه های گردشگری یونان چه میدانید؟

یونان از محبوب ترین مقاصد توریستی جهان با زیبایی های طبیعی شگفت انگیز با جزایر بی شمار،سواحل شنی وآب و هوای مدیترانه ای لذت بخش است یونان کشوری با بیش از شصت جزیره تاریخی و مکان های تاریخی با قدمت چهار هزار ساله است مکان های گردشگری زیادی دارد که تنگه سامره ،تئار دلفی ،جزیره میکونوس ،جزیره سانتورینی ،جزیره کرت ،شهر آتن وشهر رودز تنها نمونه کوچکی از هزاران مکان گردشگری یونان می باشند .

 

مسافرت به یونان و تور یونان هر سال علاقمندان زیادی را به سوی خود می کشد اگر مایل به سفر به این کشور متمدن وزیبا می باشید به سایت تورز پرس جامع ترین سایت خبری تورهای مسافرتی بپیوندید .در تورزپرس لیست تمای تور های مسافرتی و تورهای ارزان و هم چنین قیمت انواع تورهای مسافرتی از جمله قیمت توریونان را مشاهده خواهید نمود .

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها