تور فرانسه ارزان

تور فرانسه ارزان ,تور فرانسه,تور ارزان فرانسه,قیمت تور فرانسه,تور گردشگری فرانسه,تور لحظه آخری فرانسه,تور فرانسه نوروز,تور فرانسه کریسمس

یکی از کشور های بسیار دیدنی با معماری شهری بسیار زیبا  که به دلیل زیبایی های منحصر به فرد و خارق العاده اش افراد زیادی را از طریق تور فرانسه برای مسافرت به سوی خود فرا می خواند کشور فرانسه می باشد.

این کشور پهناور در قسمتی از غرب قاره ی اروپا قرار گرفته است.همچنین این کشور از لحاظ بزرگی و وسعت بزرگترین کشور قاره ی اروپا نیز نامیده شده است.

تور فرانسه ارزان

پایتخت این کشور شهر زیبا ی پاریس می باشد و مردمان این کشور با زبان فرانسوی صحبت می کنند.شهر پاریس نیز یکی از زیباترین و بهترین شهرهای موجود در قاره ی اروپا می باشد.

این کشور با برخی کشورهای همسایه ی خود مانند ایتالیا و سوئیس دارای مرزهای مشترکی می باشد.

کشور فرانسه از جمله کشورهایی می باشد که علاوه بر امکانات بالای تفریحی که در خود جای داده است دارای امکانات صنعتی و تجاری بسیاری می باشد و افراد زیادی از نقاط مختلف جهان برای تجارت نیز این کشور را انتخاب می کنند.

آب و هوای کشور فرانسه چگونه است

کشور فرانسه یکی از کشورهایی می باشد که از آب و هوای بسیار مناسب برای مسافرت برخوردار است.آب و هوای این کشور چهار فصل می باشد و در نقاط مختلف آن نیز تفاوت زیادی ندارد.

جاذبه های گردشگری کشور فرانسه

فرانسه کشوری است با جاذبه های گردشگری فراوان که برخی از این جاذبه ها در دنیا نیز معروف می باشند.چند نمونه از این جاذبه های گردشگری شامل موارد زیر می باشد:

برج ایفل

این برج بسیار مرتفع با معماری بسیار شگفت انگیز به عنوان نماد شهر پاریس نامگذاری شده است.در ساخت این برج بیشتر از 8000 قطعه فلز به کار برده شده است.

موزه لوور

موزه ی لوور واقع در شهر پاریس یکی از موزه ایی است که در جهان شهرت پیدا کرده است.در این موزه آثار مهمی از جمله آثار تمدن غرب قرار دارد و همچنین تابلوی مونالیزا نیز در این موزه قرار گرفته است.

تور فرانسه ارزان

همانطور که می دانید تور فرانسه جزو تورهایی می باشد که از قیمت های بالایی برخوردار می باشد اما گاهی شرکت های هواپیمایی شرایط ویزه ای برای مشتریان خود در رابطه با تور فرانسه ارزان در نظر می گیرند که مشتریان محترم می توانند با مراجعه به سایت تورزپرس از تمامی آفرهای تور فرانسه و همچنین قیمت تور فرانسه مطلع شوند.موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها