قیمت تور هلند

قیمت تور هلند | تور| انواع تور| تور گردشگری هلند| تور هلند| نرخ تور هلند

هلند کشور لاله ها بهترین مقصد برای گردشگری می باشد  و پایتخت آن آمستردام می باشد. هر ساله تعداد زیادی از گردشگران با تور هلند  به این کشور سفر می کنند این کشور علاوه بر گالری های هنری و موزه های زیبایی که دارد جاذبه های فراوان دیگری نیز دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

مردم این کشور بسیار پر جنب و جوش هستند یکی از جاذبه های گردشگری در این کشور روستاهای جذاب و دیدنی آن هستند معمولا گردشگرانی که با تور هلند به این کشور سفر می کنند از روستاهای هلند نیز دیدن می کنند. این کشور جز کشور های مسطح می باشد و به همین خاطر به راحتی می توان پیاده روی کرد و یا حتی با دوچرخه سواری و بدون هزینه  به دیدن کردن از مکان های دیدنی هلند پرداخت.

بهترین زمان سفر با تور هلند:

در تابستان آّب و هوای هلند بسیار دلپذیر می باشد به همین خاطر تور هلند گران تر خواهد بود آب و هوای هلند معتدل می باشد , با اینکه آسمان هلند در بیشتر مواقع ابری است ولی بارش باران شدید نیست پس اگر در زمستان یا پاییز قصد سفر با تور هلند را دارید نگران نباشید.

قیمت ها در کشور هلند بالا نیست ولی هتل ها خیلی دارای قیمت مناسب و ارزانی نیستند  قیمت تور هلند  در تابستان و نزدیک کریسمس بسیار شلوغ وگران خواهد شد و این فصول بیشترین تعداد گردشگران را در هلند پذیرا می باشد. در ادامه به جاذبههای گردشگری هلند خواهیم پرداخت.

قیمت تور هلند

کانال آمستردام مانند ونیز که بر روی رود واقع شده است برای هلند می باشد و اکثر گردشگرانی که به هلند سفر می کنند از این کانال دیدن می کنند .بسیاری از زوج های جوان با اجاره یک قایق در طول این کانال سفر می کنند و خاطرات رمانتیکی را برای خود ثبت می کنند.  

باغ اروپا نیز در هلند واقع شده است و جاذبه های بسیار مهم هلند می باشد و همچنین از بزرگترین باغ های دنیا به حساب می آید. هلند جاذبه  های فراوانی دارد که در مطالب بعدی به دیگر جاذبه های آن خواهیم پرداخت برای اطلاع از قیمت تور هلند از سایت تورزپرس دیدن فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها