تور جزیره موریس ارزان

تور جزیره موریس ارزان - قیمت تور جزیره موریس | تور جزیره موریس | تور جزیره موریس نوروز | تور جزیره موریس کریسمس

موریس جزیره ای است در غرب کشور هند که دارای طبیعتی بکر ، مردمانی مهمان نواز ، ساحل و دریای فوق العاده و ... است ، در واقع مدت زیادی نیست که تور جزیره موریس در ایران راه اندازی شده است ولی از طرفداران این تور می توان فهمید که چعه سفر فوق العاده ای به این جزیره داشته اند.

جزیره موریس که آب و هوای نیمه استوایی دارد بهار و تابستانی با هوای دلپذیر و باران را می گذارند و توریست هایی که عاشق دریا و آفتاب هستند بسیار از سفر در این فصل لذت خواهند برد هرچند که این جزیره در زمستان نیز طرفداران خود را دارد و افرادی که از گرما نیز فراری هستند می توانند برای یک استراحت عالی به جزیره موریس سفر کنند.

موریس نیز غذاها و طعم های خوشمزه زیادی دارد و برای طرفداران مواد غذایی بسیار مناسب می باشد پیشنهاد می شود حتما غذاهای دریایی را در این جزیره امتحان کنید زیرا آشپزان این جزیره غذاهای دریایی را فوق العاده طبخ می کنند.

اگر می خواهید سفر ارزان تری را تجربه کنید حتما برای گردش در شهر از اتوبوس های شهری استفاده نمایید چون هم هزینه کمتری دارند و هم به خوبی شما را در شهر می گردانند ، البته مراکز اجاره خودرو بسیاری در این جزیره موجود است که علاقه مندان به رانندگی مخصوصا در جاده ساحلی می توانند از این مراکز انواع ماشین ها را اجاره نمایند.

تور جزیره موریس ارزان

ساحل بی نظیر و رنگ لاجوردی دریای این جزیره بسیار حیرت برانگیز است و شما را ناخواسته به خود جذب خواهد کرد و از شنا در این دریا واقعا لذت خواهید برد همچنین مراکز تجاری مناسبی برای یک خرید مناسب و ارزان در این جزیره موجود است.

درکل تور جزیره موریس ارزان یکی از بهترین تورهایی است که شما به خوبی می توانید در آن لذت ببرید و همچنین به آرامش خاصی نیز دست یابید برای دیدن تعرفه ها و قیمت در تورزپرس روی تور جزیره موریس کلیک نمایید.

اگر علاقمند هستید درباره جاذبه های گردشگری جزیره موریس بیشتر بدانیدروی لینک کلیک کنید!موارد مشابه یافت شده

جدیدترین نوشته ها