کی بریم مالدیو؟


کی بریم مالدیو؟  When do we go maldives

اگر قصد سفر به مالدیو را دارید، باید اطلاعاتی درباره آن نیز داشته باشید. مالدیو به خاطر موقعیت خوبی که در مجاورت اقیانوس هند دارد، یکی از گزینه های عالی برای تور خارجی به شمار می رود. تفریحات آبی در مالدیو بسیار فراوان، متنوع و جذاب هستند و این تفریحات تا حدود بسیاری به شرایط مساعد آب ‌و‌هوایی وابسته است. بنابراین اگر می‌ خواهید سفر ایده‌ آلی داشته باشید و برنامه‌های شنا و غواصی تان کنسل نشود، بهتر است به زمان سفر خود حتما توجه کنید. با تورزپرس همراه باشید.

کی بریم مالدیو؟

 تور ارزان مالدیو  برای کسانی که به دنبال یک سفر لوکس هستند، اما شرایط مالی اجازه سفر را به آن ها نداده است، می تواند گزینه ای عالی باشد. البته اگر دوست دارید در بهترین زمان به مالدیو سفر کنید و به دنبال این هستید که سفر برنامه ریزی شده ای داشته باشید، از تورهای آژانس های مسافرتی استفاده کنید و هم اکنون شما می توانید از لیست تورهای سایت تورزپرس، برای خرید تور اقدام کنید تا ضمن بهره مندی از یک تور ارزان توسط تورزپرس، بتوانید از یک اقامت دلچسب در مالدیو لذت ببرید.

مالدیو کشوری است که از دو جهتِ جمعیت و مساحت، کوچک‌ ترین کشور قاره آسیا به شمار می رود. در ضمن کم‌ ارتفاع‌ ترین کشور جهان نیز محسوب می شود. مالدیو یکی از کشورهای جزیره ای می باشد و بهترین مکان برای داشتن یک سفر لوکس با بهره مندی از بهترین تفریحات و ورزش های آبی است. پایتخت مالدیو، شهر ماله است و جمعیت این کشور ۳۲۸ هزار نفر آمار داده شده است. مردم این کشور با زبان دیوهی با هم صحبت می کنند که زبانی هندو اروپایی می باشد. برای سفر به این کشور باید بدانید واحد پول آن روفیه و دین مردمانش اسلام است.

کی بریم مالدیو؟

در هنگامی که می خواهیم مسافرت و سفر خارجی خود را برنامه ریزی کنیم، اولین مسئله بعد از پیدا کردن مکان مورد نظرمان، تعیین زمان سفر است. و از کسانی که تجربه سفر را دارند، پاسخ سوال مهم "کی بریم؟" را جویا می شویم. البته این موضوع نیز برای افراد مختلف پاسخ های متفاوتی نیز دارد، چون سلایق در بین افراد متفاوت است. چرا که عده ای به دنبال زمان های خلوت تر هستند و عده ای زمانی را انتخاب می کنند که فصل مناسب تری است و به عبارتی زمان هایی است که بیشترین توریست و گردشگر در مقصد مورد نظرشان وجود دارد. اگر شما جزء کسانی هستید که بهترین شرایط آب و هوایی و فصل سفر را برای مالدیو جویا هستید، بهتر است تور مالدیو مهرماه تا تور مالدیو فروردین ماه را انتخاب کنید. ضمن این که مابقی ماه های سال زمان های خلوت تری می باشد.

کی بریم مالدیو؟


بهترین آب و هوای مالدیو چه زمانی می باشد؟

مالدیو کشوری گرمسیری است و می توان گفت در تمام طول سال آب و هوای گرم دارد و مناسب سفر است. هر چند که در ماه های سرد سال نیز دما کاهش پیدا می کند، اما آن قدری نیست که بتوانیم آن را کاهش محسوسی بر شمریم. در زمان هایی مثل ماه های اردیبهشت تا آذرماه، شاهد هوایی مرطوب و شرجی در مالدیو هستیم، و هر چه می گذرد از رطوبت کاسته شده و هوا رو به خشکی می رود. در تابستان ها به علت این که دمای هوا ممکن است برای افرادی آزار دهنده باشد، ما این فصل را به همه توصیه نمی کنیم. اما در این هوای گرم، ورزش ها و تفریحات آبی به اوج هیجان خود می رسد. بنابراین انتخاب بهترین زمان برای سفر به مالدیو، کاملا سلیقه ای می باشد.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • بهرام | چهارشنبه 17 آبان 1396

    تور مالدیو ابان ماه چقدر هزینه اش میشه؟
  • حبیب | چهارشنبه 17 آبان 1396

    خرید تور مالدیو را می خام انلاین انجام بدم قیمتش چنده ؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها