کلیسای استخوان ها ترسناک ترین جاذبه گردشگری در پرتغال


کلیسای استخوان ها ترسناک ترین جاذبه گردشگری در پرتغال

درباره کلیسای استخوان ها، کلیسایی که ساخته شده از بقایای استخوان های اجساد است، چه می دانید؟ اکثریت ما در موزه ها با دیدن استخوان ها از جسد انسان ها حسی عجیب و ترسناکی در اعماق دلمان ایجاد شده است. از اینکه می دانیم روزی از ما فقط یک جسد باقی می ماند عمیقا ترس و دلهوره داریم. اما همیشه انسان ها به دیدن مکان های ترسناک می روند و با این همه ترس باز هم دوست دارند از این مکان های ترسناک و پر استرس دیدن کنند. کلیسای استخوان ها ساختمانی ترسناک است که بخشی از تزئیناتش با جمجمه می باشد. در کشور پرتغال ساختمانی عجیت وجود دارد که تمامی دیواره های آن از اجساد انسان ها تشکیل شده است. کلیسای استخوان ها در کشور پرتغال در شهری به نام ایورا واقع شده است. این کلیسا یکی از ترسناک ترین مکان هایی می باشد که هر ساله توریست ها و گردشگران زیادی را با همه ترسناک بودنش به سمت خود می کشاند. شما می توانید در تور پرتغال از این مکان وهم انگیز و ترسناک دیدن کنید.

کلیسای استخوان ها

 

درباره کلیسای استخوان ها

ایده های بشریت نامحدودند و این دید وسیع بشریت به اتفاق های پیرامون خود، گسترده است. اما چه داستانی در پشت این کلیسای استخوان ها نهفته است؟ با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این کلیسا بدانیم. این کلیسا در قرن 16 میلادی یعنی بین سال های 1460 تا 1510 بنا نهاده شده است. بنایی که توسط راهبان کشور پرتغال ساخته شده است . راهبانی که در کلیسای معروف کشور پرتغال به نام سنت فرانسیس بودند، پیشنهاد ساخت این بنا را دادند . بی شک آن ها نیز دلایل خاص خودشان را دارند . ایده ساختن کلیسایی از استخوان انسان ها می تواند یاد مرگ را برای انسان ها تداعی کند . و این راهی آسان برای داشتن زندگی بدون گناه و جنایت ها و درگیری ها می باشد.

کلیسای استخوان ها

 

گورستان های زیاد شهر و ایده ساخت کلیسای استخوان ها

یک مشکل بزرگ در کشور پرتغال در شهری به نام ایورا وجود داشت و آن هم تعداد زیاد گورستان های شهر بود . باید گورستان ها را از بین می بردند. ولی احتمال اینکه ممکن بود از سمت عزیزان این اجساد با واکنش سخت و منفی ای روبرو شوند زیاد بود. از طرفی از بین بردن این همه جسد هم کار ساده ای نبود و این تلنگری بود برای رسیدن به ایده ساخت این کلیسا ! داستان دیگری که در مورد مردم شهر ایورا وجود دارد این است که مردم شهر ایورا بسیار ثروتمند بودند و همین موضوع باعث شده بود که مردم از خدا بیشتر فاصله گیرند و به لذت های دنیوی بیشتر بپردازند . راهبان شهر از یک طرف با فشار این موضوع، و از طرفی دیگر وجود اجساد بسیار زیاد شهر ایورا، نیاز به راه حلی داشت. آن ها هم برای شان مهم بود که بی احترامی به اجساد نکنند و هم به مردم شهر خود تلنگری بزنند . و این بود که این کلیسای ترسناک ساخته شد!
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها