چشم انداز زیبای ساحل کارن در پوکت


چشم انداز زیبای ساحل کارن در پوکت  Beautiful scenery of Karen Beach in Phuket

در مورد چشم انداز زیبای ساحل کارن در پوکت شنیده اید؟ اگر به دنبال یک آرامش و دیدن منظره های بکر و زیبا در پوکت هستید، ساحل کارن همان است که به دنبالش هستید. ساحل کارن از پوکت بیست کیلومتر فاصله دارد. ساحل کارن از زیباترین مناطق گردشگری تور پوکت به شمار می رود. پوکت دارای دو ساحل خیلی معروف و پر طرفدار است. ساحل پاتونگ و ساحل کارن هر دو چشم انداز های فوق العاده زیبایی دارند که از بهترین مناطق توریستی و گردشگری تور تایلند نیز به شمار می روند.

چشم‌انداز زیبای ساحل کارن در پوکت

 

زیبایی های ساحل کارن

ساحل کارن با داشتن شن های سفید و آب های بسیار شفاف و زلال خود و با مناظری از سه جزیره کاتانوی و کاتایا و کارن، یکی از بی نظیر ترین زیبایی های پوکت را پدید آورده است. این ساحل بزرگ ترین ساحل غربی پوکت می باشد که هر ساله از جای جای جهان، مردم برای دیدن این ساحل زیبا، تور تایلند را خریداری می کنند. اگر می خواهید خاطرات خوب خود را با گرفتن عکس های زیبا و فوق العاده ثبت کنید، این ساحل بهترین انتخاب است. از این ساحل می توانید به راحتی به تماشای پانورامای جزیره بپردازید، چرا که این نقطه، بهترین انتخاب برای تماشای پانورامای جزیره است. در ضمن صخره های مرجانی بی نظیری نیز در جنوب ساحل کارن وجود دارد که تا جزیره کاتا و بو امتداد دارد.

چشم‌انداز زیبای ساحل کارن در پوکت

کوه  های زیبای سبز رنگ نیز بر زیبایی این ساحل افزوده است. بخش شمالی ساحل یک پارک همراه با دریاچه ‌ای زیبا دارد که می توانید در این مسیر دوچرخه سواری کنید و یا از پیاده روی و مناظر زیبای آن لذت ببرید. در این ساحل شما می توانید از انواع ورزش‌های آبی مانند غواصی و شنا و اسکی روی آب، تخت‌ های حمام آفتاب و قایق‌ های تفریحی استفاده کنید. مجتمع‌ های بزرگ و مجلل و رستوران های شیک و هتل هایی که یک اقامت بی نقص را برای شما فراهم می کنند، در این ساحل وجود دارد. فروشگاه هایی با سوغاتی های تایلندی نیز در این ساحل در دسترس است و برای تنوع می توانید سری به این فروشگاه ها بزنید و سوغاتی بخرید.

چشم‌انداز زیبای ساحل کارن در پوکت

تور ارزان قیمت برای مقصدی جذاب مانند تایلند و شهر پوکت، یک فرصت استثسنایی برای کسانی است که مدت هاست قصد سفر دارند و به دلایل قیمت های بالا هنوز نتوانسته اند سفر کنند. تورزپرس از معتبر ترین سایت ها برای خرید و ثبت تور خارجی می باشد که با کمترین هزینه بهترین کیفیت سفر را برای شما در نظر گرفته است.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • لیلا رادکانی | یکشنبه 12 آذر 1396

    سلام تور سه شب و چهار روز پوکت چنده؟
  • جلال | یکشنبه 12 آذر 1396

    تور پوکت نوروز 97 چنده از الان می تونیم رزرو کنیم؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها