پل صلح تفلیس، پلی عاشقانه و رمانتیک


پل صلح تفلیس پلی عاشقانه و رمانتیک  The bridge of peace in Tbilisi is romantic and romantic

درباره پل صلح تفلیس چه می دانید؟ پل تفلیس در گرجستان که یک کشور اروپایی شرقی به حساب می آید، قرار دارد. تور گرجستان یکی از تورهایی است که به خاطر تنوع آب و هوا و جاذبه های طبیعی، بسیار مورد توجه گردشگران و توریست ها می باشد. در ضمن یکی از تورهای خارجی بسیار پرطرفدار نزد ایرانیان است. در کنار جاذبه های توریستی و گردشگری فراوان تفلیس، صومعه ها و کلیساهای دیدنی و کوه های بسیار زیبا و سربه فلک کشیده آن، می توان به غذاهای خوشمزه و مردم مهربان و مهمان نواز این کشور اشاره کرد. تفلیس پاتخت گرجستان دیدنی های بسیاری را در دل خود دارد که یکی از معروف ترین و پر بازدید ترین آن ها پل صلح تلفیس است مه در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

پل صلح تفلیس پلی عاشقانه و رمانتیک

پل صلح تفلیس کمانی شکل و مخصوص پیاده روی طراحی شده است. این پل بر فراز رودخانه کورا کشیده شده و منطقه قدیمی شهر تفلیس را به پارک رایک متصل می کند. شاید بتوان ادعا کرد که پل صلح با پوسته شیشه ای و فولادی خود، تنها برای زیبایی بیشتر شهر، و برای نمایشی از پیشرفت و تکنولوژی تفلیس ساخته شده است. پل صلح تفلیس، زیبا و شگفت انگیز بوده و پلی عاشقانه است که  تنها برای عبور و مرور و پیادهروی عشاق در نظر گرفته شده است. شاید در بسیاری از فیلم ها این پل را دیده باشید که با آهنگی عاشقانه چه صحنه شگفت انگیز و ماندگاری را خلق کرده اند.

 

معمار پل تفلیس

پل صلح تفلیس پلی عاشقانه و رمانتیک

در مورد معمار پل تفلیس باید بدانید که یک معمار بسیار معروف ایتالیایی به نام Michele De Lucchi می باشد. و به علت این که بسیاری از بناهای اطراف پل، مانند پارک، توسط همین معمار طراحی و اجرا شده است، باعث به وجود آمدن یک هماهنگی برنامه ریزی شده و شگفت انگیز از این محیط شده که بسیار چشم نواز است. تور تفلیس با بازدید از تمام دیدنی های موجود در شهر تفلیس می تواند سفر خاطره انگیزی برایتان خلق کند.

 

پل صلح تفلیس پلی عاشقانه و رمانتیک

 

رقص آب و موسیقی کلاسیک پل تفلیس

با بازدید از این پل علاوه بر اینکه مسیری رویایی و عاشقانه را طی خواهید کرد، می توانید با نمایش رقص آب و موسیقی کلاسیک یک حس عاشقانه و هیجان انگیز را نیز تجربه کنید. البته در ساعات معینی از شب، رقص آب و موسیقی کلاسیک اجرا می شود. در ضمن نور افشانی این پل نیز بسیار زیبا و دیدنی بوده و مردم را جذب خود می کند. در دو طرف پل نیز سرگرمی هایی برای گردشگران ایجاد شده است و گردشگران از یک طرف به پارک، فواره های آبی و مجسمه پیانو، و از طرف دیگر به بازار قدیمی تفلیس دسترسی دارند. شما علاقمندان می توانید رزرو آنلاین تور را در تورزپرس انجام دهید و یک سفر خاطره انگیز را برای خود رقم بزنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها