پرنده سنگاپوری یکی از بزرگ ترین چرخ و فلک های جهان


پرنده سنگاپوری یکی از بزرگ ترین چرخ و فلک های جهان  Singapore's bird is one of the world's largest carousels

درباره پرنده سنگاپور چیزی شنیده اید؟ پرنده سنگاپور نام یکی از بلندترین چرخ و فلک های جهان می باشد و یک تجربه هیجان انگیز و متفاوت برای هر گردشگری است. سنگاپور دارای دیدنی ها و جاذبه های توریستی و گردشگری بسیاری می باشد که شاهد بازدید روزانه توریست ها و گردشگران از این جاذبه ها هستیم. تور سنگاپور در رده تورهای بسیار پر طرفدار قلمداد می شود و دلیلش همین تفریحات و سرگرمی های سنگاپور است. همچنین خرید تور توسط تورزپرس با قیمت ها و امکانات متنوع امکان پذیر است که برای رزرو بلیط، باید به صفحه تورهای ما مراجعه نمایید.

پرنده سنگاپوری یکی از بزرگ ترین چرخ و فلک های جهان

بزرگ ترین چرخ و فلک جهان نامش "های رولر" می باشد و چرخ و فلک پرنده سنگاپور بعد از "های رولر" بزرگ ترین چرخ و فلک جهان است. در واقع در زمان افتتاح این چرخ و فلک، پرنده ی سنگاپوری به عنوان بلندترین چرخ و فلک در دنیا شناخته شده بود، تا اینکه ساخت‌ "های رولر" با ارتفاع 167 متر در لاس وگاس آمریکا شروع شد و این موضوع باعث شد چرخ و فلک پرنده سنگاپور در جایگاه دوم قرار بگیرد. جالب است بدانید که های رولر تنها با 2.6 متر اختلاف ارتفاع، توانسته در جایگاه بلندترین چرخ و فلک دنیا قرار بگیرد. از بلندترین چرخ و فلک‌های دنیا بعد از این دو چرخ و فلک، می توان به ترتیب به ستاره نانچانگ با ارتفاع ۱۱۶ متر در شهر نانچانگ چین، و چشم لندن با ارتفاع ۱۳۵ متر در انگلیس اشاره کرد که در ساحل رودخانه تایمز قرار دارد. چرخ و فلک معروف انگلیس که نام آن چشم لندن می باشد، حدود 30 متر از پرنده سنگاپور کوچک تر است. شما می توانید در تور سنگاپور از تجربه فوق العاده هیجان انگیز این چرخ و فلک استفاده کنید.

پرنده سنگاپوری یکی از بزرگ ترین چرخ و فلک های جهان

 

مشخصات چرخ و فلک پرنده سنگاپور

این چرخ و فلک در مارس ۲۰۰۸ میلادی افتتاح شد. پرنده سنگاپوری نام فارسی این چرخ فلک است و نام لاتین آن Singapore Flyer می باشد. قطر پرنده سنگاپوری صد و پنجاه متر و ارتفاع آن صد و شصت و پنج متر است. این چرخ فلک با سرعت ۲۱/ ۰ متر در ثانیه حرکت می‌کند و یک تجربه منحصر به فرد برای دوستداران آن است. زمینی که چرخ و فلک فلایر سنگاپور در آن ساخته شده مساحتی در حدود 33700 متر مربع دارد و این یعنی معادل ۱۷۲ زمین تنیس می باشد. هر دور چرخ و فلک 30 دقیقه طول می کشد و در یک دور گردش، می تواند تا ۷۸۴ نفر را به آسمان ببرد.

این چرخ و فلک در انتهای بزرگراه ECP به سمت جنوب، نرسیده به مارینا بی سندز قرار دارد. شما برای رسیدن به این چرخ و فلک می توانید از تاکسی استفاده کنید و گزینه ای بهتر استفاده از تور فارسی زبان ها برای شما می باشد. از بالای این چرخ و فلک شما می توانید بهترین مناظر و چشم انداز ها را در سنگاپور نظاره گر باشید. مناظر زیبایی که از ساختمان ملکه و شهر مدرن سنگاپور در زیر پاهایتان وجود دارد، یک صحنه زیبا و بی نظیر را خلق کرده و بی دلیل نیست که این چرخ و فلک طرفداران بسیاری دارد.

پرنده سنگاپوری یکی از بزرگ ترین چرخ و فلک های جهان
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • محمد | دوشنبه 08 آبان 1396

  تور سنگاپور قیمتش چقدر هست؟
 • مراد کاشانی | دوشنبه 08 آبان 1396

  تور افر دار سنگاپور چه قدر هزینه اش میشه؟
 • میثم | چهارشنبه 17 آبان 1396

  رزرو آنلاین تور سنگاپور چنده
 • علی ابراهیمی | چهارشنبه 17 آبان 1396

  تور لحظه اخری سنگاپور قیمت مناسب تری داره؟ چند در میاد؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها