پارک های دیدنی بانکوک (قسمت دوم)


پارک های دیدنی بانکوک

در پست قبلی تورزپرس، پارک های تفریحی و دیدنی بانکوک معرفی شد. در اینجا تعدادی دیگر از پارک های دیدنی و تفریحی را در تور ارزان بانکوک برای شما معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

 

پارک دریم ورلد بانکوک

پارک دریم ورلد یکی از جاذبه های گردشگری بانکوک است و مجموعه ای فرهنگی تفریحی در اطراف بانکوک می باشد و برای همه سنین برنامه های سرگرم کننده دارد. یک شهر بازی بزرگ با انواع سرگرمی ها از قبیل ترن هوایی، تونل وحشت، پیست اتومبیل رانی، کشتی هوایی، انواع قایق های سواری، تله کابین و قطارهای زمینی، بخش های مختلف این مجموعه را تشکیل می دهند. سوار شدن بر یک قایق موتوری بیست نفره که از ارتفاع نسبتا بلندی به درون گودال بزرگی از آب سقوط می کند و مسافران را با خود چند لحظه به زیر آب می برد، از بخش های جذاب این مجموعه تفریحی بانکوک می باشد.

 

پارک لوتوس بانکوک

یکی دیگر از پارک های زیبا و بزرگ بانکوک می باشد؛ پارکی که یک موزه برای نمایش آثار باستانی، در میان دریاچه مصنوعی آن دارد. در یک قسمت از پارک، یک مخروط فلزی بزرگ وجود دارد که مردم، آرزوهای خود را روی یک کاغذ می نویسند و به آن مخروط آویزان می کنند. غیر از افراد بومی، خارجی ها نیز این پارک را برای گردش انتخاب می کنند. قایق سواری روی دریاچه، یکی دیگر از جاذبه های گردشگری پارک لوتوس بانکوک است.

 

پارک بنجاکیت بانکوک

این پارک در سال 200 در خیابان "آسوک"، احداث و توسط ملکه تایلند افتتاح شد. بخشی از این پارک زیبا یک محوطه بین المللی است که سفارت خانه های کشورهای مختلف هر کدام در آن سه اصله درخت کاشته اند. این درخت ها در محل خوب و پر بیننده کاشته شده اند و در کنار آنها نام کشورها به زبان انگلیسی نوشته شده است. پیست دوچرخه سواری، زمین ورزشی و یک معبد کوچک از دیگر دیدنی های پارک بنجاکیت بانوک می باشد.

 

مزرعه چو کچای بانکوک

یک مزرعه نمونه بوده که در حومه بانکوک قرار دارد و مؤسس آن "کو کچای" است. این مزرعه یکی از پیشرفته ترین و بزرگترین مزارع آسیا با پنج هزار رأس گاو و زمینی به وسعت 32 میلیون متر مربع است. شیوه تولید لبنیات، یک باغ وحش کوچک و نحوه ی پرورش سگ های اصیل را در این مزرعه می توان دید. موضوع جالب این است که در این مزرعه ازدواج گاوها نیز انجام می شود که یک مراسم سنتی در فرهنگ مردم تایلند بوده است.

به نظر شما کدام پارک تفریحی بانکوک جذاب تر است؟ تیم تورزپرس به شما پیشنهاد می کند با توجه به مناسب بودن قیمت تور در این سایت، به کشور زیبای تایلند و شهرهای توریستی و محبوب آن همچون بانکوک سفر کنید و از جاذبه های گردشگری دوست داشتنی آن ها استفاده کرده و لذت ببرید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
 • حمید لولایی | پنج‌شنبه 16 شهریور 1396

  من به دنبال تور بانکوک هستم از سایت های زیادی دیدن کردم ولی سایت شما مطالب زیبا و جذابی داشت.قیمت تور بانکوک چند است؟آیا خرید به صورت آنلاین نیز دارد؟
 • شیرین تنها | پنج‌شنبه 16 شهریور 1396

  کسانی که تفریح با هیجان بالایی را میخواهد بهشون پیشنهاد میکنم که به این پارک بروند.من برای چندممین بار سفر میخواهم بکنم و از مقاله زیباتون لذت بردم.تور افردار بانکوک چند است؟
 • لعیا زنگنه | پنج‌شنبه 16 شهریور 1396

  در شهریور این تور بسیار گران است.تور ارزان بانکوک چند است؟
 • ابوالفضل | پنج‌شنبه 16 شهریور 1396

  من بانکوک رفتم و اتفاقا با دوستامون رفتیم پارک دریم ورلد
  با تجربه ای که ما از سفرمون کسب کردیم، پیشنهاد میکنم حتما این پارک رو امتحان کنین، عالیه
نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها