پارک ملی کوپرولو، یک جاذبه طبیعی و گردشگری در آنتالیا


پارک ملی کوپرولو جاذبه طبیعی گردشگری در آنتالیا  Coperno National Park The Natural Tourism Gravity in Antalya

پارک ملی کوپرولو یکی از پارک های طبیعی در آنتالیا می باشد. این پارک یکی از مناطق جذاب برای توریست ها و گردشگران است. اگر شما نیز در تور آنتالیا شرکت کرده اید و یا قصد سفر به این شهر را دارید، بهتر است بازدید از این پارک پر طرفدار را از دست ندهید. این پارک در دره ای به نام کوپرولو واقع شده است که می توان گفت در حدود 366 کیلومتر مربع مساحت دارد و گزینه بسیار خوبی برای گذراندن یک روز خوب با طبیعتی پاک و جذاب می باشد. پارک ملی کوپرولو یکی از مکان هایی است که در تمامی فصول سال فوق العاده زیبا و تماشایی می باشد و در سال 1973 به عنوان پارک ملی آنتالیا به ثبت رسیده است. شما می توانید با یک تور ارزان آنتالیا که توسط تورزپرس ارائه میشود، یکی از بازدیدکنندگان این پارک زیبا باشید.

پارک ملی کوپرولو

 

اطلاعاتی درمورد پارک کوپرولو

برای رفتن به پارک کوپرولو می توانید از مناطق بلک، سیده، آلانیا و کمر، به راحتی به این پارک طبیعی برسید. این پارک یکی از جاذبه های توریستی در تور ترکیه به شمار می رود. پارک ملی کوپرولو پارکی زیبا و آرامش بخش با هوایی از اکسیژن خالص است که می توانید نفس بکشید و انرژی مثبت دریافت کنید. درختانی که در این پارک سر به فلک کشیده اند، درختانی از سدر، سرو و کاج هستند که این پارک طبیعی را بسیار زیبا کرده اند.

پارک ملی کوپرولو

حیواناتی هم در این پارک وجود دارد که از آن ها می توان به گوزن و بز کوهی اشاره داشت. البته خرس، روباه و گرگ نیز از حیواناتی هستند که در این پارک به حیات خود ادامه می دهند. رودخانه ای که در این پارک جریان دارد و حیات این پارک را زیبا تر کرده است، رودخانه ای به همین نام، که نامش رودخانه کوپرولو می باشد، است. درخت های اطراف رودخانه، به دره ی بین روستای بولاسان و روستای بکوناک زیبایی و جلوه خاصی بخشیده است.

پارک ملی کوپرولو

یکی از تفریحاتی که می توانید در این پارک از آن بهره مند شوید، ماهیگیری می باشد که بسیار لذتبخش و سرگرم کننده است. همچنین علاوه بر ماهیگیری، می توانید آن جا چادر بزنید و اقامتی بی نظیر در این پارک طبیعی و زیبا داشته باشید. البته برای خدمات دهی نگران نباشید! رستوران های زیادی در این پارک وجود دارد که از جمله آن ها می توانیم به رستوران کوپرولو اشاره کنیم. کوپرولو رستوران بسیار معروفی بوده و در این رستوران غذاهایی با کیفیت و عالی ارائه می شود که اکثر این غذاها دریایی هستند و امتحانش برای یک بار هم که شده توصیه می شود. همچنین تور ارزان قیمت در سایت تورزپرس برای آنتالیا موجود است که در صورت نیاز می توانید اقدام به رزرو تور کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • مهرداد | دوشنبه 08 آبان 1396

    تور تخفیف دار آنتالیا چه قیمتی داره؟
  • ایمان | دوشنبه 08 آبان 1396

    تور سه شب و چهار روز آنتالیا چه قمیت داره؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها