پارک ملی بیوک مندرس در ترکیه


پارک ملی بیوک مندرس در ترکیه Buick Mendes National Park in Turkey

درباره زیبایی های پارک ملی بیوک مندرس چه میزان اطلاعات دارید؟ پارک ملی آیدین بیوک مندرس، در کوش آداسی ترکیه، واقع در شبه جزیره دیلک قرار دارد و یکی از مناطق گردشگری و از جاذبه های گردشگری طبیعی و زیبای ترکیه به شمار می رود و در سال ۱۹۶۶ به عنوان پارک ملی ترکیه به ثبت رسید. شما می توانید در تور ترکیه شرکت کنید و از جاذبه های گردشگری زیبا و طبیعی آن دیدن کنید. راه ارتباطی به پارک ملی دلتای ایدین از طریق جاده کوش آداسی و سوکه امکان پذیر می باشد. این پارک از کوش آداسی تنها 28 کیلومتر فاصله دارد و در طول سال پذیرای گردشگران زیادی در خود است. با ما همراه باشید تا به معرفی این پارک زیبا بپردازیم.

پارک ملی مندرس


این مساحتی در حدود ۵۹۸/۲۷ هکتار را در بر می گیرد و یک مکان عالی برای گذراندن روزی به یاد ماندنی در فضایی سبز و زیبا می باشد. علاوه بر این پارک تمیز و زیبا، می توانید از سواحل بی نظیر این منطقه هم لذت ببرید. چرا که سواحل زیبای کالاماکی ، یکی از مهم ترین سواحل پارک ملی به شمار می رود و باعث جذب گردشگران زیادی می شود. این پارک از آن جایی که یکی از مراکز مهم توریستی قلمداد می شود، مجهز به مراکز خرید و رستوران های بزرگ می باشد. گیاهان مدیترانه ای بسیار بی نظیری را می توانید در این پارک مشاهده کنید. در اطراف پارک ملی، دره هایی زیبا و منحصر به فرد وجود دارد که بر زیبایی این پارک افزوده است. مسیری رویایی و زیبا با فضایی سبز به گونه ای که پیاده روی را به اوج لذت خواهد رساند. خزندگان، پستانداران و پرندگان دریایی از جمله دالماسی و گونه های دریایی مانند ماهی ها و لاک پشت های دریایی، این مکان را به یکی از تفرجگاه های ناب ترکیه تبدیل کرده است. دیدن اسب های وحشی و پلنگ افسانه ای آناتولی می تواند هیجان شما را به اوج برساند. همچنین روستاهای اطراف این پارک نیز بسیار دیدنی می باشد. گه پیشنهاد میک نیم به ان ها هم سری بزنید.

پارک ملی مندرس


طبیعت پارک ملی و شهر کوش آداسی با جزیره و سواحل اطراف آن باعث جذب گردشگران و توریست ها می شود. پوشش گیاهی این منطقه بسیار متنوع  می باشد و این موضوع جذابیت پارک را دو چندان کرده است. پوشش گیاهی مربوط به چهار منطقه مختلف دریای اژه، مرمره، دریای مدیترانه و دریای سیاه را دارا می باشد. کاج قرمز، سماق، انواع گلابی وحشی، زغال اخته، بلوط، شاه بلوط و تنوع بی نظیری از درختان و گیاهان، در این پارک قابل دیدن است. گیاهان تیره شاه بلوط و دفنه و نیز کلیه انواع گیاهان مخصوص ناحیه مدیترانه، در این شبه جزیره، با طراوت و زیبایی خاصی چشم نوازی می کنند. در سواحل شبه جزیره و در مجاورت پارک ملی می توانید شاهد زیستگاه فلامینگو ها باشید. پلاژهای شنی، دره ای، سنگی و مرتفع را می توانید در این شبه جزیره تجربه کنید. با رزرو آنلاین تور به مقصد ترکیه می توانید از تمامی مناطق گردشگری و توریستی ترکیه لذت ببرید. برای آگاهی از  قیمت تور ترکیه می توانید به لیست تورهای ما مراجعه نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • فرهاد | چهارشنبه 29 شهریور 1396

    سلام
    لطفا اطلاعات بیشتری رو در مورد مکان های دیدنی ترکیه بنویسید.
    ممنون
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها