پارک سنگی و مزرعه‌ تمساح‌ها در پاتایا


پارک سنگی و مزرعه‌ تمساح‌ها در پاتایا

درباره پارک سنگی و مزرعه تمساح ها در پاتایا چه میزان اطلاعات دارید؟ این پارک سنگی که یکی از جاذبه های پاتایا است، یک پارک بی نظیر در جهان می باشد که با درختانی زیبا، با عمری بیش از 200 سال و مجسمه های فوق العاده زیبا و خیره کننده ی سنگی، زیبایی این پارک را چندین برابر کرده است. حیات وحش تمساح ها و پارک سنگی چند میلیون ساله در مساحتی در حدود 28 هکتار  و در فاصله تقریبی 9 کیلومتری شهر پاتایا در کشور تایلند واقع شده است. در ادامه با معرفی تور پاتایا با ما همراه باشید.

 

حیات وحش تمساح ها

تمساح های زیادی در این مکان وجود دارند. برخی از این تمساح ها در آب های شور و برخی در آب های شیرین قرار دارند. تمساح هایی که در خشکی هستند، نیز در این حیات وحش وجود دارند. همانطور که از نامش پیداست، حیات وحش دارای جانورانی می باشد که آزادانه در این مزرعه زندگی می کنند و این نهایت هیجان برای گردشگران است. علاوه بر تمساح های زیادی که در مزرعه تمساح ها زندگی می کنند، می توان به  ماهی های نایاب و نادری نیز اشاره کرد. ماهی های فوق العاده زیبا که اکثر آن ها در جهان کمیاب هستند. بزرگترین ماهی شناخته شده در دنیا که نام آن گربه ماهی غول پیکر می باشد نیز در حیات وحش زندگی می کند. وزن گربه ماهی ها در حدود 500 کیلو گرم می باشد که در نوع خود عظیم و دیدنی است. از دیگر جانوران حیات وحش پاتایا می توان به مارماهی ها و جانوران دیگر مانند ببر، آهو، فیل، زرافه و ببر و بسیاری دیگر از جانداران نام برد که همگی زیبایی خاصی به این مکان داده اند. همچنین از حیوانات وحشی این جا، می توان به نوعی خرس کم یاب، ببر ها و پلنگ ها اشاره کرد. این همه هیجان با نمایش تمساح‌ها که بسیار مهیج است نهایت سرگرمی را برای بازدید کنندگان و توریست ها فراهم می کند.

مزرعه کروکویل

 

پارک سنگی چند میلیون ساله

دیدن این جانوران که بسیار جذاب و هیجان انگیز است، جای خود را دارد. اما بعد از این همه هیجان به پارک بسیار زیبا و شگفت انگیزی خواهیم رسید. پارکی با مجسمه های سنگی و درختان بی نظیرش، نگاه گردشگران را به خود خیره گردانیده است. باید بدانید که جاذبه های این پارک تنها چند تکه سنگ با قدمت زیاد نیست. مجسمه های سنگی و تخته سنگ های چند صد هزار ساله ی این پارک بسیار دیدنی و قابل توجه می باشد. گل های زیبا و داشتن باغ های صخره ای، زیبایی این مناظر را بی وصف کرده است. زیبایی این پارک به حدی است که می توان این پارک را از نظر زیبایی و فضاسازی گل ها، درختان و چمن ها، در رده برترین پارک های دنیا به شمار آورد. به شما توصیه می کنیم حتما در تور تایلند شرکت کنید و از پارک سنگی و مزرعه‌ تمساح‌های پاتایا نیز دیدن نمایید. مطمئنا اوقات خوشی را سپری خواهید کرد.

پارک سنگی
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها