پارک سلطان و جاذبه های گردشگری ماله


پارک سلطان و جاذبه های گردشگری ماله   Sultan Park and Malale Tourist Attractions

مالدیور یکی از رویایی ترین مقاصد گردشگری برای توریست ها می باشد. کشور مالدیو از جمله کشور های جزیره ای در آسیا می باشد که در اقیانوس هند واقع شده و پایتخت آن شهر ماله است. پارک سلطان ماله یکی از بزرگ ترین پارک های این شهر به شمار می رود که مورد توجه توریست ها و گردشگران بسیاری نیز قرار دارد. تور مالدیو یک انتخاب بسیار عالی برای رهایی از مشغله های روزانه و بازدید از جاذبه های متنوع و آرامش بخش این کشور می باشد. می توان گفت که زیبا ترین سواحل دنیا در مالدیو واقع شده است. همانطور که گفتیم مالدیو یک کشور جزیره ای و کم ارتفاع در اقیانوس هند و جنوب آسیا است که دارای جزیره های زیادی می باشد و این جزیره ها جذابیت بیشتری به این کشور بخشیده است. اما تنها این جزیره ها نیستند که از جاذبه های گردشگری این کشور به شمار می روند، بلکه جاذبه های دیگری نیز وجود دارد که امروز می خواهیم به معرفی یکی از آن ها که پارک سلطان در ماله، پایتخت مالدیو است، بپردازیم. گردشگران و توریست های وارد شده به این کشور، اکثرا نظر مساعدی نسبت به پارک سلطان ماله داشته و دارند. شاید به خاطر این موضوع می باشد که این پارک بیانگر تاریخ و فرهنگ مالدیو نیز هست و این پارک را در واقع می توان یک نمایی از تاریخ و فرهنگ منحصر به فرد و غنی کشور مالدیو دانست. جالب است بدانید کشور مالدیو کشوری اسلامی است و تمامی مردم این کشور مسلمان هستند. در ادامه با ما همراه باشید.

ماله

ماله پایتخت مادیو

پارک سلطان ماله یک پارک عمومی است که بزرگ ترین پارک تفریحی مالدیو به حساب می آید و این پارک در شمال ماله واقع شده است. در گذشته داری سه ساختمان بوده است که تنها یکی از این ساختمان ها باقی مانده است و از آن به عنوان موزه ملی مالدیو مورد استفاده قرار می گیرد. پارک سلطان، پارکی سرسبز و زیبا با درختان استوایی، گل هایی زیبا، رنگارنگ و چشم نواز است که محلی خوب و مناسب برای گردشگران و توریست ها به شمار می آید. جاذبه های گردشگری مالدیو زیادند و به علت بازدید بالا و گردشگران زیادی که به کشور مالدیو سفر می کنند، امروزه مالدیو کشوری با اقتصاد مبتنی بر توریسم شناخته شده است و به همین دلیل تقریبا تمامی فصول سال برای سفر به شهرهای این کشور از جمله ماله که پایتخت ان باشد، مناسب است. آب و هوای شهر ماله استوایی، به همراه باران‌ های موسمی بوده و دارای دو فصل خشک و مرطوب است. اگر می خواهید به ماله سفرک کنید، در نظر داشته باشید که فصل مرطوب از ماه می شروع شده و تا اواخر دسامبر ادامه دارد. و آب و هوای متاثر از فصل خشک نیز از ژانویه تا می در این سرزمین حکمفرما است. با وجود استوایی بودن شهر ماله، دمای هوا در این شهر هیچگاه نه خیلی زیاد، و نه خیلی کم است. در ضمن گرم‌ترین روزهای سال در شهر ماله دمایی برابر با ۳۵ درجه سانتیگراد در ماه‌های آپریل و می دارد، و خنک‌ترین روزهای سال دمایی در حدود ۲۵ درجه را شامل می شود. شما عزیزان می توانید از طریق رزرو آنلاین تور به مقصد مالدیو، از جاذبه های تفریحی و سیاحتی این کشور پر جاذبه دیدن و استفاده کنید.

پارک سلطان ماله
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • arezoo | یکشنبه 02 مهر 1396

    مقالتون راجب جاذبه های گردشگری ماله بسیار عالی بود ممنون که اطلاع رسانی میکنید.میخواستم قیمت این تور رو در تعطیلات عاشورا و تاسوعا بدونم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها