پارک آبی وایلد وادی دبی


پارک آبی وایلد وادی دبی  Wild Wildlife Park, Dubai

این که دبی سرشار از جاذبه، تفریح و امکانات گردشگری هیجان انگیز است، برای کسی پوشیده نیست! اما برخی از جاذبه های گردشگری دبی، در بین گردشگران بسیار محبوب و معروف هستند که در تور دبی محال است که گردشگران از آن بازدید و استفاده نکنند. یکی از این جاذبه های مهیج، پارک آبی دبی است. پارک آبی وادی وحشت، از برجسته ترین جاذبه های شهر دبی است که برای همگان محبوب و پر از هیجان و جذابیت است. اگر گردشگری به دبی سفر کند و از پارک وایلد وادی دبی استفاده نکند، گویی اصلا به دبی سفر نکرده است. این پارک در دنیا جزو بزرگ ترین و هیجانی ترین پارک ها بوده و تقریبا همه ی توریست های دبی از آن استفاده کرده و لذت برده اند. تفریحات فوق العاده سرگرم کننده و جذابی در وایلد وادی وجود دارد که با ورود به آن، دلتان نمی خواهد هرگز بیرون بیایید و حتما لازم است که یک روز کامل را برای آن و در آن وقت بگذرانید.

مطمئنا این یک روز جزو فراموش نشدنی ترین خاطرات زندگیتان خواهد شد. وادی وحشت دارای وسعتی 5 هکتاری بوده که در آن قابلیت استفاده از 23 ورزش آبی فراهم شده است، که این تعداد از امکانات تفریحی تکراری نبوده و با هم متنوع و متفاوت می باشند. می توان این پارک را به 2 بخش تقسیم کرد که در کنار هم مشغول خدمت رسانی به گردشگران هستند. یک بخش که مربوط به تفریحات و ورزش های آبی بوده و بخش دیگر مختص خدمات و امکانات رفاهی برای میهمانان این پارک است که در کنار یکدیگر، روز پر هیجانی را برای علاقمندان فراهم می آورند. موقعیت جغرافیایی این پارک، در ساحل جمیرای دبی است و هتلی هم در این مکان قرار دارد که می توانید برای اقامت از آن استفاده کنید.

پارک آبی وایلد وادی دبی

طراحی این پارک بر پایه افسانه سند باد بوده که شمایل بسیار جذاب و دلنشینی را به این مجموعه دوست داشتنی داده است. وایلد وادی دبی دارای هشت سرسره انفجاری و دو قسمت موج سواری است که از بخش های هیجان انگیز و مورد علاقه گردشگران می باشد. سرسره هیجان انگیزی در وادی وحشت وجود دارد که شما را از ارتفاعی 33 متری به سمت پایین سر می دهد و هیجان و وحشت را می توانید با این سرسره تجربه نمایید. ساعت کاری این پارک در ماه های مختلف، متفاوت می باشد، اما در کل می توانید از 11 صبح الی 9 شب به این پارک دسترسی داشته باشید و از تفریحات پر هیجان آن نهایت استفاده را ببرید.

شما می توانید با مدیریت در قیمت تور دبی، یک تور ارزان را برای خود فراهم کنید و هزینه های اصلی خود را برای استفاده از تفریحات و جاذبه های دبی خرج کنید. برای این منظور لازم است که در انتخاب تور مورد نظر خود دقت کرده و یک تور مناسب و در عین حال ارزان تری را برای خود به ثبت برسانید. امیدواریم بتوانید در تور دبی، روزهای فراموش نشدنی ای را تجربه کرده و با تمام وجودتان از سفر به دبی لذت ببرید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها