پارک آبی جینو پارادایس تفلیس


پارک آبی جینو پارادایس تفلیس  Dino Park in Jino Paradise

در مورد پارک آبی جینو پارادایس تفلیس چه می دانید؟ تور ارزان گرجستان بسیار مورد توجه گردشگران ایرانی می باشد و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. به خصوص  تور تفلیس که دارای سرگرمی ها و جاذبه های توریستی بسیاری بوده و هر ساله گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند. پارک آبی جینو پارادایس تفلیس یکی از بزرگ ترین مجموعه های تفریحی در پایتخت کشور گرجستان می باشد که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است. شما می توانید یک روز شاد و هیجان انگیز را در پارک تفریحی جینو پارادایس تجربه کنید. این پارک یک مجموعه کامل است که برای تمامی سنین، سرگرمی و هیجان خاص خود را داراست. شما می توانید به همراه خانواده به این پارک بروید و تمامی اعضای خانواده را به داشتن یک روز شاد دعوت کنید.

پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

جینو پارادایس مجموعه ای مجهز و مدرن برای یک روز هیجان انگیز می باشد که در سال ۲۰۱۲ ساخت این تفریحگاه شروع شد و تکمیل آن به مدت دو سال زمان برد. احداث این مجموعه ی مجهز، هزینه هنگفتی را در بر گرفت، و البته نتیجه این هزینه ی قابل توجهی که انجام شد، با توجه به شمار بالای گردشگران و محبوبیت بسیار زیاد این پارک، بسیار رضایت بخش بوده است. این پارک مجهز به ۱۲ استخر سرپوشیده است و همچنین استخر هایی در فضای باز آن وجود دارد که آبش با ۱۰ مسیر فیلتری مختلف، تصفیه می شود.

پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

این مجموعه مجهز به انواع هیجان انگیزی از سرسره های آبی برای شرایط سنی مختلف است، و همچنین دارای انواع مختلفی از استخرها، سونا و جکوزی، سالن ماساژ، سالن بدنسازی مجهز،  زمین بازی و سرسره های کودکانه می باشد. همینطور اگر گرسنه شدید و نیاز به صرف غذا برای تامین انرژی خود دارید، جای نگرانی وجود ندارد، چرا که این مجموعه بزرگ، به چندین رستوران و کافه ی عالی مجهز می باشد.

 

پارک داینو در جینو پارادایس

در پارک آبی جینو پارادایس، یک پارک متفاوت و هیجان انگیز به نام پارک داینو وجود دارد که می توانید سفر به زمان گذشته را در این پارک تجربه کنید. سفری به زمان دایناسور ها با غرّش های بزرگ می تواند لحظاتی هیجان انگیز برای شما در این پارک باشد. در داینو پارک، دایناسورهایی چون آنکلیسور، آپاتاسور، کارناتاسور، دیلوفوسور، سه شاخ چهره، یانگچوانوسور و تیرانوسوروس وجود دارد و این امکان برای شما فراهم است که بتوانید از نزدیک آن ها را ببینید.

غاری هیجان انگیز و آبشار زیبایی هم در این پارک وجود دارد که به زیبایی آن افزوده و دیدن آن نیز خالی از لطف نیست. جینو پارادایس با فراهم آوردن امکانات متفاوتی مانند پارک آبی تابستانی و زمستانی، استخر 25 متری منطبق با استاندارد های المپیک و مراکز آب گرم مجهز، برای داشتن یک روز خوب و پر هیجان چیزی کم ندارد. اگر تمایل دارید به تفلیس سفر کنید و یکی از میهمانان این پارک مفرح باشید، می توانید خرید تور مورد نظر خود را از طریق سایت تورزپرس انجام دهید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • بهرام | دوشنبه 08 آبان 1396

    تور سه شب و چهار روز تفلیس را می خوام بدونم چه قیمتی داره؟
  • بهاره | دوشنبه 08 آبان 1396

    تور تفلیس فروردین ماه چنده؟
  • مریم مرجان منش | چهارشنبه 17 آبان 1396

    خرید تور انلاین تفلیس چه قیمتی داره؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها