هیجان غواصی در مالدیو


هیجان غواصی در مالدیو   Diving Excitement in Maldives

در مورد هیجان غواصی در مالدیو چیزی شنیده اید؟ مالدیو کشوری توریستی می باشد که در اقیانوس هند واقع شده است. کشوری با 1200 جزیره که 202 جزیره آن مسکونی می باشند. مالدیو کوچک ترین کشور قاره آسیا به شمار می رود. تور مالدیو یکی از تورهای بسیار پر طرفدار در جهان است، چرا که شهرت مالدیو امروزه جهانی شده است. برترین سواحل دنیا با آب های فیروزه ای، در جزیره های دیدنی و زیبای مالدیو، نظر هر گردشگری را مجذوب خود می کند. دور از انتظار نیست که کشوری با آب‌ و هوای بسیار خوب، سواحلی با شن‌های سفید، درختان نخل، روز‌های گرم و آفتابی، و مکان‌ های مناسب و مدرن برای غواصی، همه و همه از جذابیت‌ هایی است که باعث شده است که این کشور در میان تورهای انتخابی، یکی از بالاترین آمار ها را در خرید تور داشته است.

هیجان غواصی در مالدیو

غواصی در این کشور بسیار پر طرفدار است و امکانات زیادی برای غواصی زیر آب در نظر گرفته شده است. کلاس های غواصی نیز در بهترین سطح خود ارائه می شوند، تا گردشگرانی که تا کنون غواصی نکرده اند، آموزش های لازم را ببینند. ویلا ها و مکان های شیکی برای غواصی در نظر گرفته شده است، به طوری که این ویلاها معمولا از طریق اسکله‌های چوبی مخصوصی به ساحل متصل هستند.

هیجان غواصی در مالدیو

 

مراکز معروف غواصی

یکی از مراکز معروف برای غواصی در مالدیو، مرکز غواصی بلوترایب می باشد که در این مرکز غواصی، موج سواری، قایق رانی، کلک سواری و قایق های پدالی و برخی تفریحات آبی دیگر را می توانید تجربه کنید. از معروف ترین جاذبه های مالدیو و یک مکان غواصی دیگر، صخره بنانا می باشد. صخره بنانا توانسته به شهرت بین المللی برسد. صخره بنانا با صخره های مرجانی رنگا رنگ و زیبا، غارهای شگفت انگیز و موجودات دریایی فوق العاده زیبایی که دارد، لحظاتی فوق العاده هیجانی را برای شما رقم خواهد زد.

غواصی در کشور مالدیو بسیار دارای اهمیت می باشد و هزینه های بسیاری برای جذب توریست و گردشگر در این زمینه انجام شده است. غواصی به اندازه ای برای مالدیو مهم است که نخست وزیر مالدیو به هیات دولت خود دستور داده است تا غواصی را خوب یاد بگیرند. این امر بی شک برای بحث گردشگری و جذب توریست نیز بوده است. سواحل زیبای مرجانی با داشتن ماهی های رنگارنگ و متنوع، با مرداب های صاف و زلال، و جنگل هایی از درختان نارگیل، محیط مناسبی برای تجربه یک سفر به یاد ماندنی فراهم کرده است. تور ارزان مالدیو که در صورت ارائه توسط آژانس ها، در تورزپرس قرار داده می شود، فرصت مناسبی برای یک سفر توریستی جذاب و پر خاطره است.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها