هزینه ی تور آذربایجان


هزینه ی تور آذربایجان The cost of tour of Azerbaijan

هر سفری هزینه هایی دارد که برای لذت بردن هر چه بیشتر از مقصد مورد نظرتان، بایستی این هزینه ها را بپردازید. و مطمئنا سفر های خارجی هزینه های بیشتری را نسبت به سفرهای داخلی دارد. در مقالات قبلی سایت تورزپرس هزینه های اقامت در باکو و هزینه های حمل و نقل در باکو بیان شد. با ما همراه باشید تا دیگر هزینه های سفر به باکو را برایتان توضیح بدهیم. همچنین شما می توانید با استفاده از تور باکو ارزان در تورزپرس، هزینه های جانبی سفر به باکو را کاهش بدهید. شما می توانید رزرو آنلاین تور را در صفحه تورهای ما به انجام برسانید.

 

هزینه های اقامت در باکو

در کشور آذربایجان و شهر باکو، گزینه های زیادی برای اقامت وجود داشته و به بودجه شما بستگی دارد که بخواهید در کدام یک از این اقامتگاه ها یا هتل ها مستقر شوید. آیا می خواهید در یک مسافرخانه سکنی بگزینید؟ یا این که هتل را ترجیح می دهید. برای هتل هم انتخاب های زیادی وجود دارد که می توانید هتل های ارزان قیمت، یا این که هتل هایی لوکس و گران را با امکانات کامل انتخاب نمایید. هتل های باکو 3 تا 5 ستاره می باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا قیمت این اقامتگاه ها را برایتان معرفی نماییم.

هتل ۳ ستاره: بین ۲۰ منات آذربایجان (معادل ۵۳,۱۰۰ تومان) تا ۱۰۰ منات آذربایجان (معادل ۲۶۵,۵۰۰ تومان)

هتل ۴ ستاره: بین ۲۰ منات آذربایجان (معادل ۵۳,۱۰۰ تومان) تا ۳۰۰ منات آذربایجان (معادل ۷۹۶,۵۰۰ تومان)

هتل ۵ ستاره: بین ۹۰ منات آذربایجان (معادل ۲۳۸,۹۵۰ تومان)  تا ۳۰۰۰ منات آذربایجان (معادل ۷,۹۶۵,۰۰۰ تومان)

هاستل: در شهر باکو حدود ۵۰ هاستل یافت می شود که قیمت آن به مکان هاستل و امکانات آن وابسته است و بین ۵ منات آذربایجان (معادل ۱۳,۲۷۵ تومان) تا ۸۰ منات آذربایجان (معادل ۲۱۲,۴۰۰ تومان) هزینه آنها در هر شب می باشد.

مهمان خانه و آپارتمان: قیمت اقامت هر شب در این مهمانخانه ها، به محل اقامت، تعداد اتاق‌ ها، فاصله تا مرکز شهر و امکانات آن بستگی دارد. یعنی هزینه ای بین ۱۰ منات آذربایجان (معادل ۲۶,۵۵۰ تومان) تا ۱۷۰ منات آذربایجان (معادل ۴۵۱,۳۵۰ تومان) دارد. پیشنهاد تیم تورزپرس این است که با رزرو تور متناسب با بودجه و سلیقه تان، انتخاب محل اقامتتان را به آژانس های معتبر ما بسپارید و با خیالی آسوده به بازدید از  جاذبه های گردشگری باکو  بروید. برای اطلاع از قیمت تور باکو و قیمت تور آذربایجان روی این لینک کلیک کنید.

 

هزینه‌ های خورد و خوراک در باکو

مطمئنا بخش قابل توجهی از هزینه های شما در طول سفر، مربوط به خورد و خوراکتان می باشد که نمی شود از آن چشم پوشی کرد. شما می توانید برای خوردن غذا به رستوران ها و غذاخوری های باکو بروید و در آن جا به راحتی وعده های غذایی خود را سرو نمایید. انواع گوناگونی از رستوران‌ های لوکس، معمولی، فست فودها و کافه ها در باکو وجود دارد. که می توان قیمت های آنان را به صورت زیر برآورد کرد.

میانگین قیمت غذا در رستوران های ارزان قیمت: حدود ۱۰ منات آذربایجان (معادل ۲۶,۵۵۰ تومان) می باشد.

میانگین قیمت غذا در یک رستوران متوسط: حدود۲۰ منات آذربایجان (معادل ۵۳,۱۰۰ تومان) است.

میانگین قیمت غذا در رستوران های گران قیمت: هر پرس غذا از ۵۰ منات آذربایجان (معادل ۱۳۲,۷۵۰ تومان) به بالا می باشد.

متوسط قیمت در فست فودهای زنجیره ای مثل مک دونالد و یا فست فودهای مشابه، حدود ۸ منات آذربایجان (معادل ۲۱,۲۴۰ تومان) در نظر گرفته شده است.

حال اگر می خواهید خودتان غذای خود را تهیه و آماده کنید، باید از هزینه یک سری از اقلام که برای صبحانه، ناهار و شام به آنها نیاز دارید آگاه باشید.

نان: ۰.۵۰ منات آذربایجان (معادل ۱,۳۲۷ تومان)

شیر: هر لیتر حدود ۱.۶۰ منات آذربایجان (معادل ۴,۲۴۸ تومان)

پنیر محلی: ۵.۶۰ منات آذربایجان (معادل ۱۴,۸۶۸ تومان)

تخم مرغ ۱۲ عددی: حدود ۲ منات آذربایجان (معادل ۵,۳۱۰ تومان)

یک بطری آب ۱.۵ لیتری: حدود ۰.۸۰ منات آذربایجان (معادل ۲,۱۲۴ تومان)

سینه مرغ (۱ کیلوگرم): حدود ۵.۶۳ منات آذربایجان (معادل ۱۴,۹۴۷ تومان)

یک کیلو گوجه فرنگی: حدود ۲.۵ منات آذربایجان (معادل ۶,۶۳۷ تومان)

یک کیلو پیاز: حدود ۰.۵۰ منات آذربایجان (معادل ۱,۳۲۷ تومان)

یک کیلو سیب زمینی: حدود ۰.۹۶ منات آذربایجان (معادل ۲,۵۴۸ تومان)

یک کیلو کاهو: حدود ۰.۶۰ منات آذربایجان (معادل ۱,۵۹۳ تومان)

یک کیلو سیب: حدود ۱.۵ منات آذربایجان (معادل ۳,۹۸۲ تومان)

یک کیلو موز: حدود ۲.۷ منات آذربایجان (معادل ۷,۱۶۸ تومان)
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها