هزینه ی بلیط تور پوکت


هزینه ی بلیط تور پوکت در سایت تورزپرس

شهر پوکت یا همان مروارید زیبای دریای آندامان یکی از زیباترین شهرهای کشور تایلند می باشد.هزینه ی بلیط تور پوکت برای مسافرت تفزیحی تا سقف 3200000 تومان می باشد.شهر پوکت به واسطه ی زیبایی های فراوان و همچنین سواحل بزرگ با نمایی بسیار جذاب و قابل توجه مورد محبوبیت مسافران و گردشگران قرار گرفته است.

هزینه ی بلیط تور پوکت

گردشگران و توریست ها برای گذراندن تعطیلات و اوقات فراغت خود از تور پوکت استفاده می کنند.بیشتر از نصف این شهر را طبیعت و جنگل ها انبوه و سرسبز پوشانده اند و مناظر طبیعی بکر و قابل توجهی در این شهر وجود دارد.

زیبایی های پوکت

جزیره ی پوکت از نمونه ی بزرگترین جزایر موجود در کشور تایلند می باشد و یکی از .یژگی های قابل توجه در مورد این جزیره این است که فرودگاه بین المللی تایلند در شما این کشور قرار گرفته شده است.

معمولا به علت آب و هوای مطلوب و بسیار مناسبی که شهر پوکت در تمامی ماه های سایل دارد مردم زیادی این جزیره را برای مسافرت انتخاب می نمایند.قیمت تور پوکت نیز در ماه های مختلف سال تغییر چندانی ندارد و مهمترین علت بالا و پایین شدن قیمت تورهای پوکت می تواند مدت زمان اقامت و یا هتل انتخابی شما عزیزان باشد.

تور لحظه آخری پوکت نیز یک موقعیت بسیار استثنایی برای مسافرت شما به شهر پوکت می باشد.این تور معمولا با توجه به شرایط خاص و در زمان خاص برگزار می شود اما شما چگونه می توانید از زمان برگزاری تورهای آفردار و لحظه آخری با خبر شوید؟

اطلاع از زمان برگزاری تور لحظه آخری در سایت تورزپرس

شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت تورزپرس و انتخاب تور مورد نظر خود تمامی تورهای تخفیف دار و آفردار برگزار شده به مقصد شهر ها و کشورها به ویژه پوکت را مشاهده کنید و به محض مشاهده عملیات رزرو تور را انجام دهید.

سایت تورزپرس این امکان را در اختایر شما قرار می دهد که بدون هیچ مشکلی تور مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها