هر آنچه در مورد کرابی باید بدانید (بخش سوم)


هر آنچه در مورد کرابی باید بدانید (بخش سوم)  Everything you need to know about Keraby

در مورد زیبایی های کرابی چقدر اطلاعات دارید؟ ما در دو مقاله قبل اطلاعاتی در مورد تور کرابی و دیدنی های گردشگری کرابی را در اختیار شما قرار دادیم. جاذبه های گردشگری کرابی و سواحل زیبای کرابی محبوب ترین مواردی هستند که گردشگران در لیست علاقمندی های خود قرار می دهند. در این مقاله نیز برخی درگر از دیدنی ها و جاذبه های گردشگری و توریستی کرابی را برایتان معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

هر آنچه در مورد کرابی باید بدانید

 

جزایر فی فی کرابی (Phi Phi Islands)

صخره های سنگ آهک، غارها و سواحل شنی سفید، این جزایر را به قدری زیبا کرده است که می توان بیان کرد از برترین جاذبه های تایلند و حتی جنوب شرقی آسیا به شمار می رود. یکی از جزایر بسیار قدیمی تایلند است که قدمت آن به ما قبل تاریخ بر می گردد. غواصی، صخره نوردی، یوگا، قایقرانی، پرش از صخره، تماشای پرندگان مناطق گرمسیری، موج سواری، ماهیگیری و ... از تفریحاتی است که می توانید در این جزایر از آن بهره مند شوید. جزیره فی فی کرابی از قرارگیری 6 جزیره در کنار هم ایجاد شده است و تمامی جزایر آن دیدنی و زیبا می باشند و از بهترین مناظر طبیعی دنیا به شمار می روند.

 

خلیج فانگ نگابی کرابی (Phang Nga Bay)

بهترین مناظر طبیعی شگفت انگیز را می توان در این خلیج به نظاره نشست. این خلیج بسیار معروف می باشد و دارای بازدید کنندگان بسیاری است. روستاهایی با مناظر طبیعی و دست نخورده در این خلیج وجود دارد که زیبایی چشم نوازی را به آن بخشیده است. تصاویری که در پشت مجلات می بینید و جذب و شیفته آن می شوید، مربوط به همین خلیج واقعا زیبا می باشد. فیلم هایی هم در این خلیج ساخته شده است که باعث محبوبیت و شهرت بیشتر آن شده است. در سفر به کرابی حتما از این خلیج زیبا نیز دیدن کنید.

 

غار وات تام سوا کرابی (Wat Tham Sua)

غاری دیدنی ای است که یکی از معروف ترین جاذبه های تایلند می باشد. نامش غار وات تام سوا است که یکی از اصلی ترین و مهم ترین جاذبه گردشگری کرابی نیز به شمار می رود. علاوه بر دیدن این غار، در این محل می توانید از جاذبه دیگری که برای خود تایلندی ها بسیار مقدس است دیدن کنید. جای پای یکی از افراد مقدس در میان تایلندی ها، در این مکان قرار دارد که برای بازدید از این جای پا باید 1277 پله را بالا بروید. تمام قسمت های کرابی خیره کننده و زیبا می باشند، اما بی شک اگر در تور تایلند ثبت نام کرده اید، برای دیدن این همه زیبایی و جاذبه زمان کم می آورید. پس بهتر است با برنامه ای منظم و حساب شده از جاذبه های تایلند بازدید کنید.

هر آنچه در مورد کرابی باید بدانید
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • جلال احدی | دوشنبه 13 آذر 1396

    سلام وقت بخیر تور کرابی افر دار چه قیمتی داره؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها