هر آنچه در مورد کرابی باید بدانید (بخش دوم)


هر آنچه در مورد کرابی باید بدانید (بخش دوم)  Everything you need to know about Keraby

کرابی یک شهر بندری است که در جنوب دریای آندامان واقع شده است. تور کرابی برای کسانی که به طبیعتی بکر و دست نخورده و ماهیگری علاقمندند بسیار گزینه مناسبی می باشد، در ضمن کرابی قدیمی ترین سکونتگاه مردم تایلند در بین شهرهای دیگر آن می باشد. کرابی صخره ها و غارهای شگفت انگیز و دیدنی بسیاری دارد که روی دیواره های آنها می توان نشانه هایی از نقاشی های باستانی را نظاره کرد و ابزارهای نقاشی یافت شده، نشان از ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ قبل از میلاد مسیح دارد. در ادامه برخی از جاذبه های گردشگری کرابی را برایتان معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

هر آنچه در مورد کرابی باید بدانید


غارها و سواحل ریلی (Railay Beach)

غارهای ریلی و سواحل ریلی کرابی بسیار معروف است و شاید بتوان ادعا کرد که یکی از بهترین جاذبه های گردشگری کشور تایلند، همین سواحل ریلی است. به طوری که می توان ادعا کرد که مقصدی است که نامش اغلب در لیست بهترین مقاصد گردشگری تایلند به چشم می خورد. ساحلی که با کنار هم قرار گرفتن تمام زیبایی ها مانند غارهای شگفت انگیز و خیره کننده، صخره های آهگی با اشکال زیبا و جالب و طبیتی سرسبز و آرام که گویی تصویری از بهشت است را ایجاد کرده اند. ساحل ریلی در جنوب ساحل مشهور آ او نانگ و اطراف یک دماغه‌ ی سنگی قرار دارد که از قایق برای رسیدن به این ساحل می توانید استفاده کنید و از مسیر زیبای آن لذت ببرید.

غارها  سواحل کرابی

وقتی به سواحل ریلی رسیدید با دیدن آب‌های شفاف، صخره‌های آهکی، چشم اندازهای فوق العاده زیبا و بی نظیر، غارهای گوناگون، تالاب مخفی در میان صخره‌ ها که واقعا کم نظیر و زیبا می باشد، بستر نرم شنی و طبیعت بکر و سرسبز را می توانید از نزدیک مشاهده کنید، که هر آنچه از زیبایی های این سواحل بگوییم باز هم کم است. کافیست پیاده روی کنید و از تمام این مناظر فوق العاده زیبا دیدن کنید. اگر تور کرابی و یا تور تایلند را انتخاب کرده اید، حتما به این سواحل سری بزنید که واقعا زیباست.

 

کوه پودا (Koh Poda)

کوه پودا با داشتن چشم اندازی زیبا با شن های نرم سواحلش، آب های گرم و شفاف و ماهی های زیاد، یک مکان عالی برای غواصی و شنا می باشد. برای رفتن به کوه پودا باید با قایق تقریبا 25 کیلومتر از کرابی تا آن جا مسافت را طی کنید. کوه پودا از محبوب ترین مجمع الجزایر کرابی به شمار می رود. هر ساله گردشگران و توریست های بسیاری از آن دیدن می کنند. مناظر زیبا و طبیعت بی نظیر آن نقش موثری در جذب توریست داشته است. اگر علاقمند به سفر کرابی شده اید، برای  رزرو آنلاین تور می توانید به صفحه تورهای ما مراجعه کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • ساسان بهادری | دوشنبه 13 آذر 1396

    تور سه شب و چهار روز کرابی چنده؟
  • علی زمانی | دوشنبه 13 آذر 1396

    رزرو تور کرابی را از طریق سایت تون میشه انجام بدم؟قیمتش چنده؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها