هتل 7 ستاره برج العرب دبی


هتل 7 ستاره برج العرب دبی را چقدر می شناسید؟

هتل 7 ستاره برج العرب دبی:: نماد عرب و شگفت برانگیزترین هتل 7 ستاره در جهان.

این هتل عظیم الاحداث بی شک یکی از ویژه ترین هتل های شهر دبی می باشد که در جزیره ای مصنوعی در 280 متری مهم ترین سواحل خلیج فارس یعنی جمیراه بنا شده است. ارتفاع برج العرب 231 متر که بلندتر از برج ایفل و تنها 60 متر کوتاه تر ساختمان امپایر استیتز در آمریکا می باشد، دارای 70 طبقه و 202 سوئیت که طراحی 7 طبقه آن به زیر دریا انتخاب شده است. طراحی بی نظیر برج العرب رو به ساحل و به صورت صلیب می باشد. از نظر معماری شکل V دارد که در فضای ما بین آن یک آتریوم با خمیدگی در جلوی آن ایجاد شده است که یک دکل به آن متصل شده می باشد.

هتل 7 ستاره برج العرب دبی

هتل 7 ستاره برج العرب دبی

نمای زیبای برج العرب در شب و در روز با طراحی ایده آل یکی از چشم نوازترین صحنه های ایجاد شده برای هر بیننده ای می باشد. در بالای این برج فضایی برای فرود هلیکوپتر بر روی یک پایه عظیم تعیین و بنا شده است که همین زمین فرود هلیکوپتر میزبان بزرگترین مهمانان ورزشی دنیا: گلف باز مشهور تیگر وودز، بازی تنیسور حرفه ای و شماره یک در جهان راجر فدرر با آندره آغاسی در ارتفاع 211 متری که به یک زمین تنیس تبدیل شده بود انجام گردید.

از عجیب ترین سازه های داخلی برج العرب لابی آتریوم آن می باشد که با ارتفاعی تا 180 متری از بی نظیرترین های جهان ابر ساختمان ها می باشد. درون هتل از معماری بسیار مدرن شرقی و غربی به صورت ترکیب شده استفاده شده است. در داخل برج العرب از 202 سوئیت ذکر شده کوچک ترین آن 169 متر مربع و بزرگ ترین آن 780 متر مربع طراحی و ساخته شده است که سوئیت سلطنتی نماد سوئیت های آن می باشد.

هتل 7 ستاره برج العرب دبی

رستوران های برج العرب در نوع خود از بی نظیرترین رستوران های طراحی و ساخته شده در بین هتل های دنیا می باشند. رستوران المنتها که در ارتفاع 200 متری واقع شده است زیباترین و دلنشین ترین نما از شهر دبی را برای هر یک از مهمانان به نمایش می گذارد که دسترسی به آن از طریق یک آسانسور شیشه ای میسر می باشد. المهارا (صدف) از 10 رستوران برتر دنیا می باشد که دسترسی به آن از طریق یک زیر دریایی میسر بوده و شیشه آن از آکریلیک ساخته شده است.

از امکانات بی نظیر برج العرب کنترل با ریموت اکثر امکانات، ساحل اختصاصی، پارک آبی رایگان، سرویس لوازم بهداشتی، لوازم تفریحی دیجیتالی برای کودکان، انتقال رایگان و لوکس و پیش خدمت اختصاصی از جمله خدمات بسیار زیاد برج العرب می باشد.

داخل اتاق ها از طراح های هندسی عربی استفاده شده است که کاملاً در هر بخش از فضای اتاق انطباق کامل بین اشکال، دکوراسیون و رنگ های گرم و فوق العاده دلنشین که با اصل طراحی های روز در دنیا اجین شده است را می توان مشاهده کرد.

مسافرین عزیزی که قصد مسافرت به شهر زیبا و هیجان انگیز دبی و اقامت در بهترین هتل های دبی را دارند می توانند برای اطلاع از تور دبی و همچنین هزینه ی اقامت درر  هتل های دبی بر روی لینک تور دبی کلیک نمایند و به سایت تورزپرس مراجعه کنند.

این سایت اطلاعات کاملی در مورد قیمت تور دبی مسافرت به دبی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا به راحتی به دبی مسافرت کنند.

برای رزرو یا خرید تور کلیک کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • فریبا کوثری | چهارشنبه 15 شهریور 1396

    سلام تور دبی لحظه آخری با هتل برج العرب خیلی گران در میاد اما این هتل از امکانات بالایی برخوردار می باشد
  • جواد رضویان | چهارشنبه 15 شهریور 1396

    تور ارزان دبی برای مسافرت به صرفه تر هست یا تور ارزان استانبول؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها