هتل 5 ستاره جی دبلیو ماریوت دبی


هتل 5 ستاره جی دبلیو ماریوت دبی را چقدر می شناسید؟

هتل 5 ستاره جی دبلیو ماریوت دبی یکی دیگر از شگفتی در ساخت و سازهای مهندسی بی نظیر در مرکز شهر دبی می باشد. ساختمانی بلند با 351 اتاق که ابهت برانگیزی خاصی در معماری آن نمایان شده است بر خلاف درون این هتل که نمایی از فضاهای کاملاً آرام و دلنشین برای مهمانان در اذهان ایجاد می شود.

تعداد اتاق های هتل جی دبلیو ماریوت دبی 351 اتاق می باشد که از نظر دکوراسیون داخلی مانند سایر هتل های بی نظیر دبی از چیدمان روز دنیا با دسترسی بسیار راحت به تمام مکان های داخلی اتاق و مسیر باز دید از اکثر قسمت ها و استفاده از مبلمان چند منظوره که در عصر جدید طراحی داخلی فضاهای اتاق بسیار کاربردی و مد می باشد که در اتاق های این هتل به مکرر در بخش های مختلف از این نوع مبلمان استفاده شده است. شاید می توان در مورد فضای داخلی این اتاق ها در قیاس با سایر هتل های دبی در استفاده از طراحی های پیچیده و جذاب با رنگ های دلپذیر در اکثر بخش های آن نام برد که در نمونه خود برای یک مهمان بسیار خاطره بر انگیز خواهد بود.

از ویژگی های دیگر داخل اتاق های هتل ماریوت می توان به تصاویر زیبایی اشاره کرد که به صورت متحرک به ویژه در خارج از روشنایی و در خیابان های آن در طول شب از پشت پنجره تمام شیشه آن که از کف زمین تا سقف آن یکپارچه سازی شده است قابل رویت است و میز کار چند منظوره که در جلوی آن طراحی و قرار داده شده تا مهمانان از هر لحظه حضورشان در این هتل لذت ببرند.

این هتل عظیم الساخت دارای 10 رستوران می باشد که در هر لحظه آماده سلف و سرویس غذاهای متنوع برای مهمانان می باشند. در این رستوران ها از آشپزان معروفی برای هر ذوق و سلیقه استفاده شده است که نمونه آن سرآشپز معروف آتوال کوچار آماده پذیرایی با غذاهای هندی و متنوع در رستوران رانگ ماهال می باشد. بوفه بین المللی هتل ماریوت در بالاترین طبقه هتل و داشتن منظره ای بسیار زیبا به شهر دبی آماده پذیرایی از مهمانان می باشد.

هتل ماریوت با فاصله ای 10 دقیقه ای تا اتوبوس با دبی مال که یکی از مجتمع های تجاری بی نظیر دبی می باشد از موقعیت مناسبی برخوردار بوده است. به علاوه با فاصله ای 20 دقیقه به پارک وایلد وادی و فاصله 17 کیلومتری به گلف امارت و فاصله ای در حدود 25 دقیقه با سواری به فرودگاه بین المللی نام یکی دیگر از بهترین هتل های شهر دبی را به خود گرفته است.

از امکانات هتل ماریوت استخر روباز، باغ، مرکز سلامت فیتنس، اسپا سنتر، حمام لوکس، نایت کلاب/ دی جی، سونا، باشگاه بدنسازی و ... از جمله امکانات دیگر این هتل می باشد.

تورزپرس سفری لذت بخش با تور دبی را برای شما آرزومند است که انصافا قیمت تور دبی ام خیلی مناسبه !

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها