هتل 5 ستاره امواج روتانا دبی


هتل 5 ستاره امواج روتانا دبی را چقدر می شناسید؟

هتل 5 ستاره امواج روتانا دبی::همانطور که از نام 5 ستاره آن پیداست بایستی بتواند تمام خواسته های یک مهمان را به عنوان میزبان شهر دبی برطرف کند. این هتل بی نظیر در منطقه بسیار زیبای جمیراه واقع شده است. هتل روتانا از باشکوه ترین هتل های ساخته شده به طرح مدرن در شهر دبی می باشد که با یکبار مسافرت و مهمانی در آن شاید قصه تکرار مسافرت را برای مسافران مهمان تشدید کند.

هتل 5 ستاره امواج روتانا دبی

هتل روتانا که مشرف بر سواحل بسیار زیبای خلیج فارس می باشد با فاصله ای حدود 3 دقیقه پیاده روی دسترسی بسیار نزدیکی به دلپذیرترین منطقه سواحل خلیج فارس دارد.

هتل امواج روتانا با معماری مجلل و با شکوه خود که عصری از سلطنت و عظمت را به نمایش گذاشته است. در ورودی این هتل بزرگ حیرت انگیزترین و مبهوت برانگیزترین هتل های دبی را در روبروی خود خواهید دید. هتل روتانا قلعه سلطنتی سواحل خلیج فارس در جمیراه می باشد که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می گرداند.

هتل 5 ستاره امواج روتانا دبی

این هتل استثنایی دارای 301  اتاق بی نظیر بوده که هر کدام از اتاق ها هم در نوبه خود دنیای تازه ای برای مهمانان پذیرش شده می باشد. داخل اتاق ها از رنگ بندی های مدرن که معمولاً گرم هستند استفاده شده است که در کنار رنگ های خنثی تشدید شده و ضمن ایجاد محیطی بسیار آرام و دلنشین حالت خوش ذوقی به هر بیننده ای الهام می کند. داخل اتاق ها از طریق کف پوش ها و مبلمان با مدل های متفاوت از هم تفکیک شده اند که ضمن داشتن ارتباط چهره به چهره با اعضای همخانه در فضاهای مختلف، احساس تفکیک محوطه داخلی هم در ذهن باقی می باشد. به علاوه این دکوراسیون بی نظیر، نشستن در کنار کاناپه روبروی پنجره می تواند رویای هر یک از مهمانان هتل امواج روتانا باشد.

هتل 5 ستاره امواج روتانا دبی

فضای داخل اتاق با دیزاین روز دنیا که با هر سلیقه ای منطبق می باشد طراحی و برای دسترسی به بهترین شکل ممکن جاگذاری شده اند. داخل این هتل مجلل 6 رستوران مجهز طراحی و ساخته شده است. یک رستوران کاملاً متفاوت و روباز در محوطه آفتاب علاوه بر رستوران داخلی که دارای انواع غذاهای متنوع دریایی تازه که به صورت کباب شده و ایتالیایی و پیتزاها که در داخل تنور هیزمی پخته و آماده می شود برای علاقه مندان به این سبک از غذاخوری که دارای تنوع زیادی نیز می باشد ایجاد شده است.

از ویژگی های بارز در استاندارد های هتل های جدید دسترسی به نزدیک ترین حمل و نقل عمومی می باشد که به دلیل فاصله 12 کیلومتری با مرکز شهر و 30 کیلومتر با فرودگاه بین المللی شهر دبی از مناسب ترین هتل های شهر توریستی دبی می باشد. این هتل شگفت انگیز از تمامی امکانات رفاهی و تفریحی برخوردار است تا نام بزرگ روتانا را بتواند به نمایش بگذارد. انتقال به فرودگاه، نگهداری اطفال، سونا، استخر روباز و بسیار زیبا که از هر دید از امکانات آسایشی و تفریحی جذاب برخوردار می باشد، فروشگاه داخلی، بدنسازی، سیستم تهویه، آرایشگاه، سالن کنفرانس و ... که از جمله خدمات بسیار زیاد این هتل گران بهاء می باشد.

هتل 5 ستاره امواج روتانا دبی

عزیزانی که قصد مسافرت به شهر دبی از طریق تور دبی را دارند می توانند برای اطلاع از قیمت تور دبی و همچنین تورهای ارائه شده به مقصد دبی به سایت تورزپرس مراجعهه کنند.

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها