هتل 5 ستاره آتلانتیس دبی


هتل 5 ستاره آتلانتیس دبی را چقدر می شناسید؟

هتل 5 ستاره آتلانتیس دبی::هتل آتلانتیس در جزیره نخل جمیراه در دبی که یکی از شهرهای کشور امارات متحده عربی است قرار دارد. این شهر در جنوب کشور ایران و در پیرامون خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان جای گرفته است. این هتل از باشکوه ترین و با عظمت ترین هتل هایی است که جلالش بر چشم ها نواخته شده و زیبایی خیره کننده آن بر هر شگفتی طنین می زند و یکی دیگر از عظیم ترین هتل های دبی می باشد. هتل آتلانتیس با اعجابی بی نظیر و با داشتن آکواریوم زیر آب، امکان شنا با دلفین ها و دارا بودن پارک آبی اختصاصی در قسمت پایانی پالم دبی ساخته شده که ضمن داشتن ساحل شنی اختصاصی از نمایی فوق العاده برخوردار است.

هتل 5 ستاره آتلانتیس دبی

این هتل آنقدر بزرگ است که تعداد کارکنان آن در داخل ورودی قابل تشخیص نیست. تفسیر زیبایی های این هتل از دور برای خوانندگان قابل تصور نبوده و تنها راه احساس آتلانتیس همین فقط بس که در فضاهای مبهوت کننده این بنای فوق العاده چشمانتان خیره شود. تصور داشتن یک اتاق رویایی برای هر یک از گردشگران در خارج از محل اسکان خود شاید آرزویی باشد که تنها در هتل آتلانتیس میسر می باشد. اتاقی که برای هر یک از مراجعین در این هتل گران بها آماده شده است در مسیر آن و در هر لحظه از ورودی راهرو با کفپوش های لوکس و بی نظیر آن شوق برانگیز ترین مرحله تا قبل از رسیدن به قصر شاهانه رزرو شده ای می باشد که با درب زیبای عجین شده با ترکیب دلنواز رنگ ها خودنمایی می کند.

اقامت در بهترین هتل های دبی با سایت تورزپرس

عزیزانی که قصد مسافرت به شهر دبی را دارند برای اطلاع از جدیدترین قیمت مربوط به تور دبی به سایت تورز پرس مراجعه کننید.

این سایت اطلاعات کاملی در مورد قیمت تور دبی و تور ارزان دبی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و شما این امکان را دارید که با مشاهده ی تورها بهترین و مناسببب ترین تور را برای مسافرت خود انتخاب کنید.

همچنین این سایت تمامی اطلاعات مورد نیاز شما برای مسافرت به دبی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • sarlak | سه‌شنبه 14 شهریور 1396

    برای تور دبی واقعا هتل های خوبی در نظر گرفته میشه و تور دبی هم خیلی عالیه
  • شایان | سه‌شنبه 14 شهریور 1396

    تور های دبی معمولا با هتل های چند ستاره ارائه میشه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها