هتل 4 ستاره پولمن مال امارات


هتل 4 ستاره پولمن مال امارات را چقدر می شناسید؟

 

هتل پولمن در مرکز شهر دبی با سازه ای بسیار جالب که در معماری آن حسی از یک هتل اَمن برای هر بیننده ای ایجاد می شود طراحی و ساخته شده است. این هتل یکی دیگر از هتل های بی نظیری می باشد که با معماری روز دنیا در مرکز شهر دبی بنا شده است.

در نورپردازی نمای هتل پولمن مال از رنگ های روشن طلایی نیز استفاده شده است که بنای ساختمان را در خیره کننده ترین حالت ممکن در طول شب و روز نمایش می دهد. ضمن نمای بسیار دیدنی این هتل درون اتاق ها نیز از رنگ های گرم و خنثی که یک اتاق آرام و دلپذیر را در اختیار مهمانان قرار می دهد دیزاین شده اند.داخل اتاق از سیستم تهویه مطبوع علاوه بر امکانات رسانه ای با گیرنده ماهواره، میز کار که در دیزاین فضاهای مختلف اتاق به شکل کاملاً حرفه ای ضمن زیباسازی محوطه و استفاده آن برای سایر موارد به منظور دیگر کارهای مهمان نیز طراحی شده و از دیگر ویژگی های بی نظیر این هتل لوکس می باشد. دکوراسیون هتل پولمن از طرح های عصر جدید برای مهمانانی که بیشتر جنبه مد روز و شیک را دارند طراحی شده است. داخل اتاق با فضایی کاملاً باز و تفکیک شده از بقیه بخش ها حس امنیت را برای مهمانان ایجاد می کند. نشستن در کنار پنجره و مشرف شدن به فضای بیرون آن منظره ای بی نظیر را برای علاقه مندان در تمامی طبقات آن ممکن می سازد.

یکی از بارزترین ویژگی هتل های مدرن شهر توریستی دبی دسترسی سریع و راحت به حمل و نقل عمومی و بین المللی و مراکز خرید و تفریحی می باشد. هتل 4 ستاره پولمن مال امارات در مکانی احداث شده است که تنها 20 دقیقه تا فرودگاه بین المللی شهر دبی و 15 دقیقه سواره تا مرکز تجارت جهانی دبی و 5 دقیقه پیاده تا دسترسی به پیست اسکی و کارفور فاصله دارد. این امر موجب شده است تا این هتل به یکی از مهمان پذیرترین هتل های شهر دبی تبدیل شود.

 

از ویژگی های عمومی و تفریحی این هتل می توان به استخر آب گرم که بدون سقف می باشد که علاوه بر سونا، مرکز سلامت و آب گرم، بدن سازی با تمام وسایل ممکن، حمام ترکی، سولاریوم، آرایشگاه و ... بوده و برای مهمانان در این هتل 4 ستاره طراحی و ایجاد شده است.

رستوران این هتل 4 ستاره شامل سرویس غذاهای آماده در 24 ساعت و خوراک های فرهنگی و ذایقه پسند مهمانان، ضمن پذیرایی در داخل محدوده، محوطه ایوان را نیز با مبلمان جهت سلف و سرو غذا آماده کرده اند تا مهمانان بتوانند در صورت تمایل و علاقه از هر کدام از محیط های مورد پسند استفاده نمایند.

داخل راهروهای هتل پولمن از تزئینات زیبایی استفاده شده است که بسیار چشم برانگیز و جذاب می باشد که در کل به خاطر جذبه و رنگ بندی هیجان انگیز در قسمت های مختلف و پر رفت و آمد هتل به کار رفته است تا برای مهمانان بیشتر جلب توجه نماید.

تورزپرس سفر لذت بخش با تور دبی را برای شما آرزومند است.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها