هتل 4 ستاره رامی رویال دبی


هتل 4 ستاره رامی رویال دبی را چقدر می شناسید؟

 

هتل 4 ستاره رامی رویال دبی در بهترین منطقه شهر توریستی دبی و در پر رفت و آمدترین خیابان آن در شیخ زائد و در مجاورت سواحل خلیج فارس و مهم ترین مرکز تجاری جهانی این شهر طراحی و ساخته شده است. هتل رامی رویال در کنار آبنمای دیدنی و زیبایی قرار دارد که رقصی متنوع از موسیقی با آب را برای علاقه مندان به نمایش می گذارد که در کنار برج خلیفه و دبی مال واقع شده است. این آبنما دارای طولی به انداره 275 متر و بیش از 6600 چراغ در 25 رنگ متفاوت با نزدیک به 25 آهنگ متفاوت با پرتاب آب تا ارتفاع 150 متری می باشد که نمای بسیار دلپذیری از یک آبنمای چشم نواز برای هر بیننده ای می تواند ایجاد کند که نقطه عطفی برای گردشگران و علاقه مندان به چنین تفریحات دلنشینی در این منطقه از شهر دبی فراهم می گردد.

اتاق های هتل رامی رویال به مانند سایر هتل های 4 ستاره شهر دبی از تمام امکانات مورد نیاز برای مهمانان برخوردار می باشد. این اتاق ها  به صورت یک تخته، دو تخته و سه تخته برای مهمانان ارائه می گردند. در ضمن آن اتاق های مجزایی برای قشر معلولین نیز طراحی و بر حسب نیاز آن ها دکوراسیون و طبقه بندی گردیده که برای این دسته از علاقه مندان می تواند هتلی بسیار کاربردی و در خور استفاده قرار بگیرد. داخل اتاق های هتل رامی رویال دبی در عین سادگی کاملاً لوکس و در آن از دکوراسیون چند منظوره برای کار افراد مختلف که نیاز به استفاده های چندگانه را ممکن است داشته باشند فراهم شده است. داخل اتاق به منظور جلب نظر مهمانان و دسترسی راحت به لوازم مورد نیاز از چیدمان قرینه برای مبلمان با طراحی مدرن و روز دنیا که مورد پسند اکثر سلایق می باشد استفاده شده است.

در ضمن این موارد، اتاق ها دارای امکانات تهویه مطبوع، رسانه، سرویس 24 ساعته خدمات اتاق و ... از جمله خدمات بسیار هتل رامی رویال می باشد که نمای بیرون از پنجره هم برای تماشای آبنمای منحصر به فرد شهر دبی خالی از لطف نیست.

رستوران این هتل از رنگ بندی و نمایی بسیار زیبا طراحی و ساخته شده است که در آن از استانداردهای طراحی خاصی برای صرف صبحانه، ناهار و شام بهره گرفته شده است که در 24 ساعت آماده سلف و سرویس برای مهمانان در ملیت های مختلف با تنوع غذایی زیاد در منوی موجود نیز می باشد. به علاوه رستوران آماده و مجهز، بخش تفریحی هتل رامی رویال با باشگاه هندی، عربی و اروپایی به همراه دی جی می باشد و زمان سپری شده خوشی را برای مهمانان علاقه مند به این هتل در خاطرشان باقی می گذارد. استخر روباز در پشت بام از هتل نیز یکی دیگر از تفریحات سلامتی به علاوه باشگاه بدنسازی و سایر امکانات تفریحی می باشد که تمام امکانات برای آمادگی جسمانی علاقه مندان در آن قرار داده شده است.

موقعیت هتل رامی رویال دبی که در منطقه توریستی شیخ زائد بنا شده است با فاصله ای 3 دقیقه ای تا مرکز خرید برجمان دبی و فاصله 8 دقیقه ای تا مرکز خرید سیتی سنتر و 5 دقیقه ای تا خیابان الرقه و فاصله نزدیک آن با حمل و نقل عمومی مهم شهر دبی مانند فرودگاه بین المللی و مترو می باشد که با سرویس ایاب ذهاب این هتل در دسترس خواهد بود.

تور دبی را با قیمت تور دبی که بسیار مناسب است با اقامت در هتل 4 ستاره رامی رویال دبی به سفری رویایی و بسیار هیجان انگیز تبدیل کنید.

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها