هتل 4 ستاره رامادا کنتینینتال دبی


هتل 4 ستاره رامادا کنتینینتال دبی را چقدر می شناسید؟

 

هتل 4 ستاره رامادا کنتینینتال جز معدود هتل های 4 ستاره ای می باشد که از مهندسی داخلی بسیار زیبایی برای جلب توجه مهمانان طراحی شده است. این هتل در مرکز شهر دبی و در منطقه قسمت شرقی آن در دیره با تمام زیبایی های آن و دسترسی های راحت به مکان های خاص ساخته شده است. این هتل از معماری آرام و پایدار و ایمن در نمای آن طراحی شده که درون آن نیز به مقتضای ظاهرش کاملاً اعتمادپذیر و اَمن می باشد.

سالن هتل 4 ستاره رامادا کنتینینتال دبی با لوازم زینتی به طور کامل مزین شده به نحوی است که مهمانان در بدو ورود به داخل این هتل در همان قسمت پذیرش محو تماشای طراحی و رنگ بندی بی نظیر همراه با دکوراسیون مجلل و باشکوه آن خواهند شد.  بدون شک نام رامادا را می توان در این هتل 4 ستاره به وضوح مشاهده کرد.

این هتل 4 ستاره نیز همانند دیگر هتل های لوکس شهر دبی از امکانات بالایی برای علاقه مندان به آن برخوردار می باشد. رستوران بین المللی با تنوع غذایی زیاد به مقتضای ملیت های خاص پذیرش شده، در 24 ساعت آماده ارائه خدمات صبحانه، نهار و شام در سلف و سرویس می باشد، بخش تفریحی- ورزشی: استخر با فضای باز رو به آسمان با امکانات کامل در کنار آن برای استراحت و شنا به صورت همزمان، سونا، جکوزی، مرکز اسپا، باشگاه بدنسازی و آمادگی جسمانی که انواع وسایل برای این منظور به تعداد چند نفره همزمان برای علاقه مندان فراهم شده است، بیلیارد و سایر بخش های تفریحی، سرویس نگهداری کودکان، سرویس رفت و برگشت مهمانان به حمل و نقل عمومی مهم مانند فرودگاه و مترو و سایر مراکز مهم شهر دبی و سایر امکاناتی که در این هتل وجود دارد.

از امکانات این هتل که در منطقه مناسب توریستی بنا شده دسترسی 10 دقیقه ای با ماشین تا فرودگاه بین المللی و فاصله بسیار نزدیک آن به مرکز تجاری مهم شهر دبی، دسترسی سریع و راحت به سواحل خلیج فارس و فاصله نزدیک آن با مراکز تفریحی از جمله ملزومات ویژه ای است که در هتل های شهر دبی برای مهمانان در نظر گرفته شده است.

داخل اتاق های هتل 4 ستاره رامادا کنتینینتال از دکوراسیون چند منظوره با لوازم مورد نیاز کامل برای استفاده در آن آماده شده است. فضاهای داخلی آن با استفاده از پله و کف پوش با رنگ های متفاوت و مبلمان های خاص از هم تفکیک شده اند که ضمن ایجاد محوطه داخلی باز و ارتباط چهره به چهره با اعضای هم خانه، محیطی آرام و دلپذیر برای علاقه مندان به هتل 4 ستاره رامادا کنتینینتال می باشد. به علاوه محوطه دخلی دلنشین و زیبای آن ایستادن در روی تراس بیرون از پنجره اتاق ها و تماشای محوطه بیرون هتل یکی از خاطره برانگیزترین زمان هایی خواهد بود که در ذهن ها باقی می ماند.

شهر دبی با مناسب ترین قیمت تور دبی و هتل های لوکس و بسیار زیبای آن سفری لذت بخش را برای تمامی گردشگرانی که قصد مسافرت با تور دبی را دارند به ارمغان خواهد آورد

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها