هتل 4 ستاره دلمون دبی


هتل 4 ستاره دلمون دبی را چقدر می شناسید؟

هتل 4 ستاره دلمون دبی یکی دیگر از لوکس هتل های 4 ستاره شهر توریستی دبی می باشد که نام 4 ستاره خود را از امکانات رفاهی و تفریحی و موقعیت مناسب خود که در منطقه مرکزی شهر دبی و در مرکز خرید Al Ghura  و تفریح گاه های دیگری که در نزدیکی آن قرار دارند گرفته است. این هتل که نمایی بسیار زیبا از نظر معماری در ظاهر آن استفاده شده است از لوکس ترین هتل های شهر دبی معرفی می شود که اقامتی خوش را برای گردشگران فراهم می آورد.

اتاق های هتل دلمون به مانند دیگر هتل های 4 ستاره مجلل شهر دبی از فضایی کاملاً استاندارد برای اقامت یک یا چند نفره طراحی و ساخته شده است که تمام نیازهای مهمانان در این اتاق ها به راحتی فراهم و سرویس های شبانه روزی در تمام ساعات آماده پاسخگویی برای آنان می باشد. اتاق ها با دکوراسیونی چند منظوره که بسیار کاربردی و استاندارد می باشد ضمن ایجاد دسترسی آسان به سایر امکانات مورد نیاز روزانه و فضایی باز که از دید مناسبی برای اعضاء از بخش های مختلف آن وجود دارد و جداسازی فضاها از یک دیگر، مبلمان راحت و شیک این اتاق ها بسیار دلنشین و دلپذیر می باشد. علاوه بر این امکانات اتاق هایی مخصوص معلولین نیز برای این اقشار از مهمانان ساخته شده است که نیازهایی از آن ها را برای دسترسی های راحت به فضاها و امکانات دیگر اتاق ها و حتی داخل هتل نیز فراهم کرده است.

از امکاناتی که در هتل دلمون برای مهمانان فراهم شده است رستوران ایرانی، فیلیپینی و عربی با غذاهای متنوع آن علاوه بر منوی بین المللی آن می باشد که در تمام ساعات در شبانه روز آماده سلف و سرویس خوراکی های مورد ذایقه مهمانان می باشند. استخر بزرگ روباز این هتل که از وسایل راحتی برای شنا و استراحت در کنار آن فراهم می باشد. سونا، محل سلامت جسمانی و آمادگی بدنی در بدنسازی آن با تمام لوازم مورد نیاز برای پروش اندام می باشد. رفت و برگشت رایگان به ساحل، مراکز خرید، نمایشگاه ها و مکان های مهم شهر دبی در هر زمان از طریق ترانسفر هتل و تمام دیگر امکاناتی که علاوه بر این موارد در این هتل برای علاقه مندان در اختیار قرار داده می شود.

هتل 4 ستاره دلمون به علت نزدیک بودن به مرکز تفریح گاه های شهر دبی و مراکز خرید آن و فاصله 5 کیلومتری با فرودگاه بین المللی و فاصله مناسب با متروی ریگا، برج ساعت و آب نمای شهر دبی به یکی از هتل های در دسترس این شهر تبدیل شده است که تعداد علاقه مندان به این هتل همه ساله اوقات خود را به خوشی در آن گذرانده و از آن لذت می برند.

اگر به دنبال یک تور مساقرتی جذاب و با قیمت تور دبی مناسب هستید تور دبی یک انتخاب بسیار عالی است!
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها