هتل 4 ستاره تاورز روتانا


هتل 4 ستاره تاورز روتانا دبی را چقدر می شناسید؟

 

هتل 4 ستاره تاورز روتانا در یکی از پر رفت و آمدترین و مدرن ترین خیابان های شهر دبی در منطقه شیخ زائد و روبروی برج خلیفه بلندترین ساختمان جهان در بهترین منطقه دبی طراحی و بنا شده است. در معماری نمای هتل تاورز روتانا از دیزاین مدرن در مهندسی ساختمان ها استفاده شده است.

این هتل بسیار بزرگ دارای 360 اتاق لوکس و مهمان پسند می باشد. داخل اتاق ها با فضاسازی استاندارد که دسترسی کامل و راحت به هر قسمت از داخل اتاق و استفاده راحت از دکوراسیون های چند منظوره که در چیدمان و طراحی اتاق ها استفاده شده است فراهم می باشد. رنگ هایی که در سگمنت های مختلف فضای داخلی اتاق ها استفاده شده است کاملاً هنرمندانه و مطابق با روحیات و فرهنگ اکثریت مهمانان بوده و طراحی بر مبنای آن شده است که بر همین اساس یکی دیگر از پر جذبه ترین هتل های شهر دبی می باشد. داخل اتاق ها تمام امکانات مربوط به رفاه مهمانان فراهم می باشد. اتاق های ویژه یا (VIP) هتل تاورز روتانا از اتاق های بسیار شیک و مدرن در داخل این هتل بزرگ می باشند که تمام خدمات و سرویس های مربوط به رفاه مهمانان در آن ها جاگذاری شده است. ایستادن در کنار پنجره و تماشای فضای بیرون از داخل هتل 4 ستاره تاورز روتانا می تواند رویای مسافرتی دوباره را به این هتل بزرگ در مهمانان ایجاد کند.

از امکانات عمومی و تفریحی هتل تاورز روتانا سالن بدنسازی با تمام امکانات ورزشی و آماده سازی جسمانی، مرکز سلامت و آب گرم، استخر روباز و دیدنی این هتل در پشت بام با نمایی بسیار زیبا از بلوار جمیرا یکی دیگر از استخرهای هتل های حیرت انگیز دبی می باشد، سونا، حمام ترکی و بخار، ماساژ، جکوزی،، غواصی، ماهیگیری که یکی از سبک ترین تفریحات و مورد علاقه ترین ها برای مهمانان می باشد و ... در کنار خیل دیگر امکانات این هتل بزرگ برای مهمانان فراهم می باشد. از رستوران های هتل تاورز روتانا رستوران تاترو را که مختص خوراک های متنوع که از ذایقه های مختلف در تمام کشورهای جهان می باشد را در سلف و سرویس خود دارد.

هتل تاورز روتانا با فاصله ای 10 دقیقه ای که از ساحل جمیرا و دسترسی بسیار سریع به مرکز بین الملل مالی دبی و مرکز خرید دارد و نزدیکی به ایستگاه مترو یکی دیگر از بهترین و مورد پسندترین هتل های شهر دبی می باشد. این هتل 4 ستاره علاوه بر دسترسی به مکان های مورد علاقه مهمانان، 20 دقیقه با ماشین تا فرودگاه بین المللی شهر دبی و 5 دقیقه هم با ساحل طلایی جمیرا فاصله دارد.

تورزپرس سفری بسیار لذت بخش به تور دبی را برایتان آرزومند است .
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها