هتل 3 ستاره پالم دبی


هتل 3 ستاره پالم دبی را چقدر می شناسید؟

هتل 3 ستاره پالم دبی در منطقه تجاری شهر دبی و در خیابان المطینه با مهندسی بسیار زیبا در نمای آن به صورت نبشه طراحی و ساخته شده است. به مانند دیگر هتل های سه ستاره شهر دبی که در رقابت با یک دیگر معمولاً از ارائه تمام امکانات تفریحی- ورزشی و رفاهی برای مهمانان استفاده می کنند به عنوان یک هتل تازه مرمت شده توانسته مهمانان ویژه ای را همه ساله در لیست پذیرش خود وارد کند.

این هتل با تعداد 87 اتاق و سوئیت یکی از مناسب ترین هتل های 3 ستاره شهر دبی برای تمام گردشگران از همه مهمانان دنیا می باشد که ضمن فراهم کردن نیازهای مهمانان، محیطی ساکت و آرام برای آنان فراهم می آورد.

داخل اتاق های هتل پالم از طراحی بسیار آرام و دلنشین با مبلمانی راحت و محوطه داخلی کاملاً دنج و نمایی از شهر دبی از کنار پنجره آن و تمام امکانات عمومی که در یک هتل می توان برای راحتی مسافران ایجاد کرد را به مقتضای میزان شکوه نمای آن برخوردار می باشد. اتاق ها دارای فضاهایی جدا با طراحی مدرن در سطح فضاسازی های استاندارد روز دنیا از قابلیت دسترسی راحت به سگمنت های مختلف و ارتباط راحت با یک دیگر و همچنین با لوازم ثابت از فضاهای مختلف، توانسته است نمودی از یک هتل مناسب و در خور گردشگران را فراهم نماید.

این هتل شاید در قیاس با بزرگترین و مجلل ترین هتل های شهر دبی که نام 5 و 7 ستاره را با خود دارند قابل مقایسه نباشد اما در سطح یک هتل در شهر توریستی دبی با فراهم کردن استانداردهای هتل داری روز دنیا این قابلیت را به وجود آورده که نام 3 ستاره را برای خود بگیرد.

هتل پالم دبی از امکانات تفریحی- ورزشی برای مهمانان برخوردار می باشد. این هتل دارای 2 رستوران می باشد که یکی از رستوران ها در کنار استخر برای مهمانان آماده پذیرایی با انواع غذاهایی که تنوع بسیار خوبی در بین خوراکی های آن برای اقشار مهمانان وجود دارد را می توان مشاهده کرد. کلوپ های شبانه هتل پالم یکی دیگر از تنوعات این هتل 3 ستاره بوده که در 5 رده برای مهمانان جهت گذراندن اقامتی خوش طراحی و ایجاد شده است.

از انتخاب هتل های محل اقامت از نظر مهمانان برای گذراندن اوقات خود در آن یکی از موارد مورد اشاره آن فاصله با مهم ترین نقاط شهر محل گردشگری می باشد که هتل پالم دبی با در نظر گرفتن این موارد در ساخت ساختمان خود در منطقه مناسب شهر دبی که فاصله ای حدود 10 دقیقه با ماشین تا فرودگاه بین المللی دبی و فاصله بسیار نزدیک با بزرگ ترین مرکز تجاری این شهر که به منظور فراهم کردن آرامش در رفت و آمد از ترانسفر رفت و برگشت رایگان برای این منظور استفاده شده است که برای هتل های بزرگ مزیت بالایی محسوب می شود.

تور دبی با قیمت تور دبی که بسیار مناسب هست را تجربه کنید و خاطرات بی نظیری را برای خود رقم بزنید .

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها