هتل 3 ستاره رینبو دبی


هتل 3 ستاره رینبو دبی را چقدر می شناسید؟

بردبی یکی از مناطقی است که از پیشامدگی خلیج فارس به داخل خشکی که مشابه رودخانه است و خور نامیده می شود و از دو قسمت تشکیل شده است که قسمت غربی آن قدیمی تر و بردوبی نامیده شده و قسمت شرقی آن بردیره نامیده می شود که از مناطق توریستی فوق العاده شهر دبی در امارات می باشند. از میان 73 هتل 3 ستاره شهر دبی، هتل 3 ستاره رینبو دبی در منطقه بردوبی (دبی) با سازه ای کوچک نسبت به سایر هتل های بزرگ دبی طراحی و در این منطقه پر بازدید و پر رفت و آمد به دلیل قرار داشتن اکثر مراکز تجاری بزرگ و تفریحی شهر دبی در آن بنا شده است. نمای این هتل در نظر ساده و از احساس آرامش درونی برخوردار می باشد که نظر گردشگران متدبّر در هزینه را می تواند به خود جلب نماید. نباید درون لوکس و زیبای این هتل 3 ستاره با 40 اتاق را که کاملاً با سلیقه اکثر مهمانان همسان شده و معمولاً نسبت به بنای خود از پذیرش های بالایی به خاطر هزینه های مناسب برخوردار می باشد را نادیده گرفت.

تعداد 40 اتاق در داخل این هتل با مهندسی روز دنیا طراحی و گنجانده شده است که مانند سایر هتل های 3 ستاره و 4 ستاره شهر دبی از دکوراسیون چند منظوره و مبلمان بسیار مناسب که از طرح های روز دنیا گرفته و در چیدمان آن نیز استفاده شده است. داخل اتاق از رنگ بندی های بسیار دلپذیر و متنوع که با ذایقه های مختلف برای مهمانان قابل پسند بوده و ضمن داشتن تمام امکانات مربوط به تهویه مطبوع، رسانه، حمام و ... از فضاهای مختلف تفکیک شده از هم به شکل استاندارد برخوردار می باشد.

هتل 3 ستاره رینبو دبی دارای رستورانی با غذاهای متنوع به تناسب ملیت های متفاوت برای گردشگران از سراسر دنیا بوده که در 24 ساعت آماده پذیرایی از مهمانان می باشد. این هتل 3 ستاره دارای استخر روباز، سونا، جکوزی، مرکز سلامت بدنسازی و آمادگی جسمانی که از لوازم جدید در آن استفاده شده است و دیگر امکانات تفریحی- ورزشی به علاوه تمام امکانات آن، از نظر روحی هتل بسیار سبک و ذایقه پسندی می باشد.

علاوه بر موارد ذکر شده، این هتل در یکی از مناطق خوب شهر دبی واقع شده است. هتل 3 ستاره رینبو دبی از دسترسی نزدیکی به مراکز خرید و تجاری شهر دبی و مراکز تفریحی مهم، علاوه بر مسیر مناسب آن به حمل و نقل عمومی مهم مانند فرودگاه بین المللی و مترو برخوردار بوده که می توان به آن ها نیز اشاره کرد.

اگر به دنبال قیمت تور دبی و هتل مناسب هستید در تور دبی اقامتی راحت و آسوده با اماکنات رفاهی بالا داشته باشید هتل 3 ستاره رینبو یک گزینه مناسب برای انتخابتان خواهد بود .

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها