هتل ها و مراکز اقامتی دامغان


 بهترین هتل ها و مراکز اقامتی دامغان

هتل ها و مراکز اقامتی دامغان::  در این مطلب یک سری از هتل ها و مراکز اقامتی دامغان را به شما معرفی می کنم که در صورت رجوع به این هتل ها و مهمانسراها، خیلی خوب می شود اگر نظر خود را به ما هم اعلام کنید. سپاس گزارم

همانطور که می دانید دامغان از قدیمی ترین شهرهای پارتی ایرانی است. این شهر به نام صد دروازه پایتخت اشکانیان بوده و به همین سبب جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیاری در آن دیده می شود که از جمله این جاذبه ها میتوان تپه حصار، مسجد تاریخانه، چشمه علی، برج چهل دختران و برج طغرل را نام برد.

هتل ها و مراکز اقامتی دامغان عبارتند از: مهمانسرای جهانگردی، هتل دانش و مهمانسرای امیر

مهمانسرای جهانگردی: مهمانسرای جهانگردی دامغان بزرگ ترین هتل دامغان و به سبک معماری سنتی و با سقف های گنبدی شکل است.

آدرس مهمانسرای جهانگردی دامغان: دامغان، چهارراه لاله ها، بلوار آزادی، جنب پارک شهر

تلفن تماس:   35239040-023

هتل دانش: هتل دانش دامغان هتلی دو ستاره می باشد.

آدرس هتل دانش دامغان: دامغان، خیابان شهید بهشتی

تلفن تماس:  35231121-023

مهمان پذیر امیر: مهمان پذیر امیر یک هتل سه ستاره است.

آدرس مهمان پذیر امیر دامغان: دامغان، میدان ورزش، جاده کمربندی    تلفن تماس:  35232220-023

هتل ها و مراکز اقامتی دامغان

چگونه از تهران به دامغان برویم؟

بهترین مسیر برای رفتن به شهر دامغان از جاده 44 است. از جاده فیروز کوه هم می شود رفت اما به نظر من جاده 44 مسیر بهتری است.

برای رسیدن به جاده 44، از اتوبان نواب وارد اتوبان تندگویان و سپس آزادگان شوید. از آزادگان وارد جاده 44 می شوید. این جاده را ادامه دهید. در میان راه به ترتیب از شهرها و روستاهای خاورشهر، مامازند(پاکدشت)، شریف آباد، ایوانکی، گرمسار، گرند، آرادان، پاده، لاسجرد، سرخه، سمنان، آبخوری و صد دروازه عبور کرده و پس از طی مسافت 344 کیلومتر( البته با خودروی سواری) به دامغان می رسید.

در مسیر می توانید از شهرها و روستاهای بین راه به ویژه ایوانکی، گرمسار، آرادان، پاده و سرخه دیدن کنید.

شما می توانید از جاذبه های گردشگری این مناطق از جمله کاروانسرای ایوانکی(مربوط به دوره صفوی) در جنوب روستای ایوانکی، قصر بهرام گور(مربوط به دوره ساسانی) در جنوب گرمسار، قلعه استوناوند(متعلق به دوره باستان) در شمال گرمسار، بنه کوه(منطقه گردشگری) در شمال گرمسار، آب انبار آرادان(مربوط به دوره قاجار) در داخل شهر آرادان، راه ابریشم روستای پاده، قلعه روستای پاده(متعلق به دوران باستان) در مرکز روستای پاده، بافت قدیمی و تاریخی روستای پاده، چشمه معدنی نمک دره در جنوب سرخه، قلعه جهان آباد سرخه، کاروانسرای لاسجرد(مربوط به دوره صفوی) در ابتدای روستای لاسجرد بازدید کنید و از سفر خود لذت بیشتری ببرید.

همچنین شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به شهرستان دامغان  به لینک داده شده مراجعه نمایید

 

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

جدیدترین نوشته ها