هتل های دبی


دبی را چقدر می شناسید؟

هتل های دبی::دبی یکی از شهرهای کشور امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در پیرامون خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان قرار دارد. دبی بزرگ ترین شهر کشور امارات نیز می باشد. دبی به علت جغرافیای مهم در قرن بیستم توانست به یک بندر تبدیل شود.

امروزه دبی به عنوان یک شهر جهانی و بازرگانی موفق و مهم در منطقه جای خود را پیدا کرده است و از نظر فروش ملک به شهروندان خارجی در مناطق آزاد، اعطای اقامت، صدور دوباره کالا، ترانزیت مسافر و کالا و همچنین قسمت بزرگی از گردشگری و دیگر خدمات مالی و بازرگانی تأمین می شود. دبی توانسته است بهه تازگی توجه گردشگران جهانی را از راه ساخت و سازهای بزرگ و همین طور رویدادهایی تفریحی و ورزشی هیجان انگیز به خود جلب کند و شاید به همین خاطر بیست و دومین شهر گران قیمت جهان و گران قیمت ترین شهر خاورمیانه معرفی شده است!

هتل های دبی

هتل های دبی

در سال 2013 دبی توانست حق داشتن و برگزاری اِکسپو 2020 را به دست آورد. اِکسپو سومین رویداد مهم دنیا پس از جام جهانی فوتبال و المپیک است و به ((الکمپیک کشورهت)) مشهور است. اِکسپو یکی از مهم ترین نمایشگاه های جهان است که دبی توانسته است آن را به دست آورد و پیش بینی ها نشان می دهد که اِکسپو 2020 برای دبی بیش از 23 میلیارد دلار سود آوری خواهد داشت.

هتل های دبی

هتل در تعریف گردشگری چیست؟

از جمله امکانات اقامتی و گردشگری شهرهای مهم دنیا که برای مسافران یا گردشگران فراهم می شود تا مسافرین بتوانند مواقعی از اوقات خود را در آن سپری کنند به نام هتل یاد می شود. شهرهای بزرگ دنیا که قابلیت های ارتقائی بالایی دارند از طریق فراهم کردن امکانات رفاهی بی نظیر که بیشتر مورد توجه بازدید کنندگان داخلی و گردشگران خارجی می باشد توانسته اند اقتصاد خود را تنها از همین راه به میزان چشمگیری افزایش دهند.

اقامت در بهترین هتل های دبی با تورزپرس

علاقمندان برای مسافرت از طریق تور دبی و اقامت در بهترین هتل های دبی می توانند برای اطلاع از جدیدترین قیمت ها و قیمت تور دبی همچنین اطلاع از قیمت هتل ها به سایت تورزپرس  مراجعه کنند.

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها