هتل لنین‌ گراد یکی از هفت خواهر استالینی


هتل لنین‌ گراد یکی از هفت خواهر استالینی  Leningrad Hotel is one of the seven Stalinist sisters

درباره هفت خواهران مسکو چه می دانید؟ هفت خواهر استالین در مسکو یکی از زیبا ترین جاذبه های شگفت انگیز مسکو به شمار می روند. هفت سازه بلند که معروف به هفت خواهران استالین می باشند، در مسکو چشم نوازی می کنند و طرفداران زیادی هم دارند. هفت خواهران استالین از لحاظ فرم و شکل ظاهری بسیار شبیه به هم هستند و یکی از بهترین و مناسب ترین هتل ها برای اقامت گردشگران می باشند که در تور مسکو می توانید در آن اقامت کنید. تور لحظه آخری مسکو با هزینه ای مناسب، یک سفر به یاد ماندنی برای کسانی که می خواهند با پول کمتری به سفر بروند، می باشد. پس برای رزرو تور به مقصد مسکو، سعی کنید که تور لحظه آخری آن را در تورزپرس خریداری کنید.

هفت خواهر استانیلی

ساختمان هایی که در مسکو معروف به هفت خواهران استالین هستند، عبارتند از: ساختمان اصلی دانشگاه دولتی مسکو، مجتمع مسکونی در بلوار کاتلنیچسکایا، هتل اوکراین، ساختمان وزارت خارجه روسیه، مجتمع مسکونی در میدان کودرینسکایا، ساختمان اداری مسکونی برج دوشکین نزدیک دروازه‌های سرخ، و هتل لنین‌ گراد که در این مقاله سعی داریم آن را برایتان معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

هفت خواهر استالینی

 

درباره هتل لنین گراد

هتلی که برای آن هزینه های زیادی شد تا دکوراسیونی متمایز و بی نظیر داشته باشد. می توان ادعا کرد که زیبایی دکوراسین هتل لنین گراد توانسته آن را از شش خواهر دیگرش متمایز کند. سبک معماری هتل لنین گراد به سبک روس قدیم می باشد که با بهره گیری از معماری گوتیک و باروک مسکو ساخته شده است. تالار ورودی به عناصر مشبک زرق و برق دار آراسته شده و پلکان این هتل با سنگ های مرمر و چوب تزئیین شده، که زیبایی خیره کننده ای به آن بخشیده است. شیشه های پنجره ها نقاشی و رنگ آمیزی شده. پانل های دیواری با چوب های گران قیمت بلوط و گردو ساخته شده، و یک لوستر بسیار شکیل که هفت طبقه را روشن و منور می کند، به عنوان بزرگ ترین لوستر چند لایه جهان شناخته شده که بسیار زیبا و بی نظیر می باشد و زیبایی منحصر به فردی به لنین گراد بخشیده است.

درباره هتل لنین گراد

 

در نمای ظاهری ساختمان در هتل لنین گراد، به غیر از کاشی های سرامیکی سفید، از سرامیک های لعاب دار قرمز رنگ و با ارزشی نیز استفاده شده است. برج هتلِ لنین گراد دارای هفت طبقه می باشد. این هتل کوچکترین آسمان خراش مسکو از سری "هفت خواهران" است که به دستور استالین، ساخته شده است. ارتفاع هتل به ۱۳۶ متر می رسد. تزئینات و دکوراسیون هتل لنین گراد بسیار لوکس و تجملی است و هزینه هنگفتی برای این هتل لوکس و متفاوت خرج شده است. به طوری که که حتی پس از مرگ استالین، نیکیتا خروشچف که جانشین آن بود، نارضایتی خود را در خصوص هزینه های بالا و سنگین این هتل اعلام کرد.

نظر او این بود که برای ساخت و ساز و دکوراسیون هتلی که تنها ۳۵۴ اتاق دارد، هزینه ای صرف شده است که می توانستند با آن یک هتل ۱۰۰۰ اتاقه بسازند. هتل لنین گراد، امروزه با نام Hilton Moscow Leningradskaya شناخته می شود. لنین گراد یکی از معروف ترین هتل های پنج ستاره ی مسکو به شمار می رود که خدمات بسیار متفاوتی نیز ارائه می دهد. برای خرید تور روسیه و بازدید از جاذبه های شگفت انگیز روسیه، به صفحه تورها و مقالات مرتبط با روسیه در تورزپرس مراجعه کنید. شما همچنین می توانید از قیمت تور  نیز اطلاع کسب کنید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • ارمین رمضانی | شنبه 13 آبان 1396

    قیمت تور مسکو چقدر هست؟
  • رضا | شنبه 13 آبان 1396

    تور ارزان قیمت مسکو چقدر هزینه اش میشه؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها