هتل صدف دبی


هتل صدف دبی را چقدر می شناسید؟

هتل صدف دبی::هتل صدف دبی یکی از هتل هایی می باشد که بر اساس استانداردهای هتل داری، طراحی، امکانات، خدمات و ... نام هتل 3 ستاره صدف را به خود اختصاص داده است. از نظر مکانی این هتل در مرکز منطقه توریستی دیره و در میان مراکز مهم تجاری و تفریحی قرار دارد. در طراحی هتل صدف بیشتر از طرح های فانتزی که در محوطه های سالن و بیشتر در اتاق ها به چشم می خورد و فضایی جلب توجه کننده ایجاد کرده است استفاده شده است.

تعداد 50 اتاق در این هتل برای مهمانان تدارک دیده شده که از فضای داخلی باز و دلپذیری برخوردار است. داخل اتاق با امکانات سیستم تهویه مطبوع، سرویس خدماتی 24 ساعته، رسانه، حمام، وان و ... آماده برای مهمانانی می باشد که از علاقه مندان به این هتل 3 ستاره می باشند. داخل اتاق از کنتراست رنگی مناسبی برای کف، دیوارها و مبلمان استفاده شده است که فضایی آرام و فانتزی برای این سبک از دوستداران دکوراسیون های مدرن طراحی شده است. فضای داخلی به نحوی مبلمان شده است که ضمن عبور و مرور آسان، دسترسی به بخش های مختلف در فضای اتاق در ضمن ارتباط آسان به خوبی در آن رعایت شده است.

هتل صدف دبی

هتل 3 ستاره صدف دارای یک رستوران با انواع غذاهایی بین المللی در منوی خود بوده که در تمام اوقات، آماده سلف و سرویس برای مهمانان می باشد. استخر ویژه کودکان، استخر روباز و روبسته با امکانات لازم برای شنا و استراحت که در این هتل برای علاقه مندان به این نوع از تفریحات طراحی و ساخته شده است. سالن ویژه کودکان برای بازی و تفریح، اجاره دوچرخه برای دوچرخه سواری، ورزش های آبی متنوع، جکوزی، سونا، باشگاه بدنسازی و آمادگی جسمانی با تمام امکانات مورد نیاز برای تمرین چندین نفر به طور همزمان، زمین تنیس، که علاقه مندان خاصی به این سبک از ورزش مفرّح را به سمت خود جذب کرده است. میز بیلیارد و مهم تر از همه ساحل اختصاصی هتل صدف که بسیار مورد پسند اکثر مهمانان قرار می گیرد.

هتل صدف دبی به خاطر قرار گرفتن در مرکز کسب و کار تجاری و در مجاورت حمل و نقل عمومی مهم شهر دبی (ایستگاه مترو) و فاصله 14 دقیقه ای با مرکز حمل و نقل هوایی (فرودگاه بین المللی)، مسیر بسیار نزدیک به بازار مرشد به مانند سایر هتل های 3 ستاره مناسب شهر دبی، توانسته است از نظر سازه و خدمات هتل داری در رده هتل های 3 ستاره قرار بگیرد.

قیمت تور دبی در فصول مختلف متفاوت است.برای اطلاع از قیمت تور دبی در فصول مختلف بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها