هتل سوفیتل دبی


هتل سوفیتل دبی را چقدر می شناسید؟

هتل سوفیتل دبی::هتل 5 ستاره سوفیتل دبی در شهر توریستی دبی و در منطقه پر رفت و آمد و تفریحی ساحلی جمیرا با بنایی بزرگ و بسیار زیبا ساخته شده است. نمای به بیرون این هتل به خلیج فارس رویایی و شگفت انگیز می باشد که در زمان ساخت این هتل 5 ستاره بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ووردی این هتل 5 ستاره از دیزاین حرفه ای و منحصر به فرد برای هتل های بزرگ و خاص برای مهمانان ایجاد شده است که با تزئینات همسان شده به شکلی کاملاً زیبا محوطه ای دلپذیر برای علاقه مندان به این هتل را فراهم کرده است. استفاده از سقف کاذب مزیّن با دیوارهای رنگ بندی گرم و کف پوش های منطبق ظاهری زیبا و دلنشین برای مهمانان فراهم کرده است.

داخل اتاق های هتل 5 ستاره سوفیتل کاملاً با استانداردهای مدرن در جهان و با سلایق عمومی سینشرونیزِیشن طراحی شده است. اتاق ها مانند سایر هتل های بین المللی شهر دبی با دیزاین فوق العاده عالی برای راحتی مسافرین ایجاد شده است. فضاهای داخل اتاق با طرح های متفاوت در کف زمین و ارتفاع چند سانتی بین آن ها و درهای کشویی بزرگ برای دیوارهای بین دو فضای داخلی به نحوی استاندارد طراحی و اعمال شده است که براحتی امکان ارتباط بین اعضای داخل اتاق فراهم می باشد. دکوراسیون چند منظوره برای استفاده های مختلف چیدمان شده است که برای مهمانان خاص می تواند قابلیت مناسبی از لحاظ برطرف کردن نیازهای تجاری و سایر نیازهای آنان داشته باشد.

هتل سوفیتل دبی

هتل 5 ستاره سوفیتل دبی دارای استخر مجلل و رو به دریا با فضایی باز می باشد، سونا، جکوزی، مرکز اسپا، مرکز آمادگی جسمانی، بدنسازی، رستوران رُکوکو با سرو غذاهای ایتالیایی و رستوران بین المللی مجهز به تمام انواع غذاهای ملیت های مختلف با ظاهری تزئین شده در کنار پنجره با فضایی باز و رو به زیبایی های شهر دبی و خلیج همیشه فارس در تمام 24 ساعت آماده سلف و سرویس می باشد.

هتل 5 ستاره سوفیتل دبی 10 دقیقه فاصله به صورت سواره به مدیا سیتی و اینترنت سیتی شهر دبی را قابل می باشد. به علاوه آن فاصله ای 10 دقیقه ای به منطقه آزاد جبل علی از ویژگی های بارز این هتل می باشد که بیش از سایر هتل ها مورد توجه قرار گرفته است. از جمله فاصله نزدیک آن به مراکز تجاری و تفریحی شهر توریستی دبی و حمل و نقل بین المللی مانند مترو و فرودگاه این شهر با رفت و برگشت رایگان از طرف این هتل می تواند علاقه مندان زیادی را برای خود داشته باشد.

تور ارزان دبی  با قیمت تور دبی مناسبش این امکان را برای شما عزیزان فراهم میسازد که در بهترین هتل های دبی اقامت گزینید.برای مشاهده ی تورها بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها