هتل سنت جورج دبی


هتل سنت جورج دبی را چقدر می شناسید؟

هتل سنت جورج دبی::هتل سنت جورج دبی در یکی از برترین مناطق گردشگری شهر دبی در منطقه بنی یاس و در قسمت توریستی بردبی با سازه ای بزرگ به سمت نمایی زیبا از خلیج کریک بنا و ساخته شده است. هتل سنت جورج با چشم اندازترین هتل های 3 ستاره شهر دبی می باشد که معمولاً گردشگران زیادی را به خود جلب می نماید. این هتل بزرگ با 140 اتاق و سوئیت از استانداردهای هتل داری حرفه ای در بین هتل های 3 ستاره شهر دبی و جهان برخوردار بوده و خدمات ارزنده ای را برای مهمانان فراهم می نماید.

این هتل در کنار منطقه زیبا از مسیر نهر بسیار دیدنی دبی که در شب هنگام از بی نظیرترین منظره های قابل رویت برای علاقه مندان به هتل سنت جورج می باشد طراحی و ساخته شده است.

هتل سنت جورج دبی

تعداد اتاق ها و سوئیت های هتل سنت جورج دبی 140 می باشد که کاملاً با طراحی های روز دنیا و به شکل کاملاً حرفه ای با دکوراسیون چند منظوره و معمولاً برای مهمانانی که اقامت و تجارت در زمینه مسافرت خود را دارند و مبلمان لوکس برای مهمانان آماده، چیدمان و فراهم شده است. رنگ های بسیار منطبق با طراحی های داخلی ساختمان که با سقف کاذب به شکل کاملاً زیبایی معماری شده است تلفیق شده و با مبلمان آماده شده در لابی هتل، ساعاتی خوش برای انتظار مهمانان را فراهم شده است.

داخل اتاق با استفاده از مبلمان و ارتفاع کف و رنگ کف پوش ها از یکدیگر جداسازی شده و ضمن ایجاد فضایی باز در داخل اتاق ها و سوئیت  ها برقراری ارتباط با همدیگر به راحتی امکان پذیر می باشد. ایستادن در کنار پنجره اتاق ها و سوئیت های هتل 3 ستاره سنت جورج دبی نمایی بسیار مجلل از شهر دبی و نمایی رویایی از خلیج کریک را برای هر بیننده ای فراهم می نماید.

هتل سنت جورج دبی از رستورانی بسیار عالی با غذاهای متنوع برای ملیت های متفاوت، رستوران لبنانی و رستوران شب های تهران در دهمین طبقه برخوردار بوده که  در 24 ساعت آماده سلف و سرویس برای مهمانان در صبحانه، ناهار و شام و در کمترین زمان ممکن می باشد تا علاقه مندان به این هتل روزهای خاطره برانگیزی را در تجربه ذهن خود داشته باشند.

هتل سنت جورج دبی از امکانات یک هتل 3 ستاره کامل برخوردار بوده و خدمات 24 ساعته مهمانان علاوه بر امکانات تفریحی مانند: استخر شیک، سونا، جکوزی، مرکز آمادگی جسمانی و بدنسازی با تمام لوازم و به تعداد مورد نیاز، بیلیارد، سرویس نگهداری کودکان و ... در خدمت مهمانان این هتل خواهد بود.

از ویژگی های هتل سنت جورج دبی فواصل بسیار نزدیک به مناطق فوق العاده شهر دبی می باشد. فاصله 5 دقیقه بدون ماشین و با پای پیاده به بازار طلای شهر دبی، فاصله 150 متری با مرکز حمل و نقل عمومی ایستگاه متروی الرأس که با ترانسفر رایگان رفت و برگشت در اختیار مهمانان قرار دارد و فاصله 10 دقیقه ای با مرکز حمل و نقل عمومی بین المللی شهر دبی فرودگاه بین المللی این شهر را می توان اشاره کرد که از مهم ترین خاصیّت های هتل سنت جورج دبی می باشد.

شما می توانید قیمت تور دبی را از طریق تور دبی  ببینید و به شهر دبی مسافرت کنید و در بهترین هتل های این شهر اقامت گزینید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها