هتل سان اند سند دبی


هتل سان اند سند دبی را چقدر می شناسید؟

 

هتل 3 ستاره سان اند سند دبی یکی دیگر از هتل های 3 ستاره شهر دبی می باشد که در ساخت آن از طرح های مدرن برای هر چه بیشتر شکوه آن استفاده شده است. نمای آن با معماری اضلاع مربعی دیزاین شده است که نمودی از استحکام و امنیت برای علاقه مندان در خاطرشان ایجاد می کند. داخل هتل سان اند سند و در ورودی آن از کف پوش های سنگی، سقف کاذب مزین و در بخش پذیرش آن برای مهمانان از سبک طراحی ساده اما با رنگ بندی بسیار متناسب استفاده شده است که بسیار جلب توجه می کند.

تعداد اتاق ها و سوئیت های هتل 3 ستاره سان اند سند دبی در مجموع 117 مورد می باشد که در داخل آن ها از مدرن ترین سلیقه های شرقی و غربی برای اکثر مهمانان مراجعه کننده طراحی و ساخته شده است. درون اتاق های این هتل نیز مانند سایر هتل های 3 ستاره دبی از تفکیک فضاهای مختلف اتاق از طریق کف پوش ها، مبلمان صبحانه، ناهار و شام و دیوار های چند سانتی به شکل کاملاً استاندارد با دیزاین روز دنیا و دکوراسیون چند منظوره برای انجام کارهای مختلف که معمولاً توسط برخی از مهمانان که در ضمن کسب و کار نیاز به اقامت در چنین مکان هایی را دارند آماده شده است. در کنار پنجره تمام کف تا سقف آن منظره زیبای شهر دبی قابل توصیف برای علاقه مندان نیست و بایستی با یکبار حضور در هتل 3 ستاره سان اند سند دبی این تجربه برای آن ها فراهم گردد. در کنار آن تمام امکانات مربوط به یک اتاق کامل برای گردشگران و مهمانان از همه نقاط جهان، حتی از اقشار معلولین از جمله سیستم تهویه مطبوع، حمام لوکس، رسانه، وان و ... از اندک امکانات اتاق های این هتل 3 ستاره می باشد.

داخل هتل 3 ستاره سان اند سند دبی از رستورانی کاملاً اختصاصی که تنوع غذایی بومی و ضمن آن بین المللی برای اکثر مهمانان که معمولاً گردشگران خارج از امارات می باشند را در سلف و سرویس 24 ساعته خود قرار داده و آماده پذیرایی می باشند. از امکانات تفریحی این هتل 3 ستاره، استخر سرپوشیده با طراحی قوسی و بسیار زیبا که با رنگ سبز مزین شده حس تازگی را به علاقه مندان به این صحنه ها را منعکس می کند. به علاوه، این هتل دارای سونا، جکوزی، مرکز آمادگی جسمانی و بدنسازی برای علاقه مندان در این سطح از تفریحات می باشد، بیلیارد، تریا هتل که سرو نوشیدنی های مختلف را فراهم کرده است. علاوه بر این ها کلوپ شبانه و دلچسب آن می تواند شادترین لحظات را برای علاقه مندان به حضور در این هتل فراهم سازد.

از ویژگی های دیگر هتل 3 ستاره سان اند سند فاصله کوتاه 10 دقیقه ای با ماشین تا محل حمل و نقل عمومی هوایی بین المللی (فرودگاه) شهر دبی و مترو می باشد. مسیری کوتاه و نزدیک به سواحل خلیج فارس و مراکز تجاری بسیار مهم شهر دبی که در کمترین زمان قابل دسترسی می باشد.

درباره دبی  و قیمت تور دبی بیشتر بدانید!
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها