نمايشگاه اكسپو جورجيا


گرجستان جذابیت های زیادی دارد  و مسافران تور گرجستان انگیزهای فراوانی برای سفر به این کشور، نمايشگاه اكسپو جورجيا هم موردی است که میتواند مسافران گرجستان را افزایش دهد.

نمايشگاه اكسپو جورجيا هر ساله در شهر تفلیس (پایتخت گرجستان ) برگزار می گردد.

 

زمان برگزاری این نمایشگاه اردیبهشت ماه هر سال می باشد .

ای نمایشگاه هر ساله به منظور جذب توریسیم و معرفی فرهنگ مردم گرجستان برگزار می گردد.

غرفه های این نمایشگاه شامل : غذا و محصولات کشاورزی،صنایع دستی گرجستان، معرفی مراکز گردشگری گرجستان و... می باشد.

ایران و چند کشور دیگر هم در این نمایشگاه شرکت کرده و محصولات و صنایع دستی خود را معرفی میکنند.

در اصل هدف از برگزاری نمايشگاه اكسپو جورجيا در گرجستان معرفی و تبادل فرهنگ های مختلف می باشد که خب گرجی ها به علت میزبان بودن از فرصت بیشتری برای این معرفی برخوردار هستند.

البته ایرانی ها هم از این فرصت استقبال میکنند و غرفه هایی برای نمایش و معرفی صنایع دستی و گردشگری ، نمایش فرش های دست بافت نفیس ایرانی ،نمایش تابلوهای نقاشی از مراکز گردشگری و دیدنی ایران و...در اختیار میگیرند تا بتوانند گوشه ایی از فرهنگ و هنر و زیبایی های ایران عزیز را در سطح بین المللی به همگان معرفی کنند.

 

از آنجایی که روابط حسنه ایی بین دو دولت ایران و گرجستان برقرار می باشد ، و از آنجایی که تسهیلات ویزایی سفر به گرجستان برای ایرانیان آسان شده است و همچنین پروازهای مستقیم از ایران به گرجستان همگی باعث شده اند که ایرانیان عزیز به راحتی بتوانند در این نمایشگاه شرکت کرده و از جذابیت های خاص این نمایشگاه به مدت تقریبا سه روز برخوردار گردند.

گرجستان و پایتخت آن تفلیس دارای نقاط گردشگری و جاذبه های بسیاری می باشد که میتوانید در سفر به این کشور از دیدن آن لذت ببرید، و همچنین فرصت لذت بردن از غذاهای خوشمزه گرجی را هم داشته باشید. ( برای آشنایی بیشتر به مقاله فرهنگ غذایی مردم گرجستان مراجعه بفرمایید)

 

 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها