نرخ تور سن پترزبورگ


نرخ تور سن پترزبورگ  St. Petersburg tour rates 

دومین شهر پر جمعیت روسیه و یکی از زیبا ترین شهر های این کشور، شهر سن پترزبورگ می باشد. جاذبه های گردشگری سن پترزبورگ سبب شده تا عده ی زیادی از مردم دنیا همه ساله برای دیدن آن ها به این شهر سفر کنند. سن پترزبورگ بنا های تاریخی متعددی دارد که بازدید از همه ی آن ها به زمانی بیش از 5 روز نیاز دارد. این شهر در سال 1703 به دستور پتر بزرگ ساخته و تا 225 سال پس از آن به عنوان پایتخت روسیه شناخته می شد. در ادامه با تورزپرس همراه باشید تا ضمن در اختیار قراردادن اطلاعاتی پیرامون سن پترزبورگ، اطلاعاتی نیز درباره قیمت تور سن پترزبورگ در اختیار شما قرار دهیم.


بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ  The best time to travel to St. Petersburg

بهترین زمان سفر به سن پترزبورگ

مطلوب ترین آب و هوای سن پترزبورگ متعلق به ماه های مه تا سپتامبر می باشد. شما می توانید در این ماه ها به این شهر زیبا سفر کنید. هم چنین روز های منتهی به سال نو و کریسمس نیز به دلیل اینکه این شهر بسیار زیبا می شود، برای زمان سفرتان مناسب است. در سال جاری میلادی نیز می توانید با خرید تور برای دیدن مسابقات جام جهانی 2018 روسیه نیز اقدام کنید. میانگین دمای هوا در زمان مسابقات مثبت 20 درجه اعلام شده است. در اواسط تابستان نیز می توانید برای دیدن پدیده ای به نام شب سفید، به شمالی ترین قسمت سن پترزبورگ بروید. در این زمان هوای شب تاریک نمی شود یا نهایت گرگ و میش است. 


نرخ تور سن پترزبورگ چگونه است؟ 

برای رفتن به سن پترزبورگ، ابتدا باید مشخص کنید که می خواهید به صورت شخصی سفر کنید یا با تور روسیه به این کشور بروید. اگر می خواهید خودتان به این شهر بروید می توانید از سایت کوچ‌ سرفینگ کمک بگیرید و مقاله شبکه اجتماعی کوچ سرفینگ در تورزپرس را مطالعه کنید. و در صوت تمایل برای سفر با تور، می توانید به صفحه ی اصلی سایت رفته و در بخش تور ها، قیمت تور روسیه و انواع آن را ببینید و سپس یکی را به انتخاب خود مشخص کنید. هم چنن می توانید از تور های آفردار که نرخ بهتری دارند نیز استفاده کنید. اما در کل باید بگوییم که تور روسیه، تور گرانی محسوب می شود. 


جاذبه های گردشگری سن پترزبورگ St. Petersburg Tourist Attractions

جزیره واسیلوسکی

تزارسکو سلو

یکی از جاذبه های دیدنی سن پترزبورگ، جزیره واسیلوسکی (Vasilievsky Island) می باشد که به عنوان بزرگ ترین جزیره ی سن پترزبورگ شناخته می شود. یکی از جاذبه های جالب این جزیره، مجسمه های ابوالهول است که به قرن پانزده میلادی از مصر بر می گردد. یک موزه ی بیولوژیکی نیز در این جزیره قرار دارد که اسکلت و قلب مستخدم پتر بزرگ در آن قرار دارد. از دیگر جاذبه های این شهر می توان به تزارسکو سلو (Tsarskoe Selo) اشاره کرد. کاخ کاترین یا دهکده ی تزار ها در این مکان واقع شده است. این منطقه در سال 1708 توسط پتر بزرگ به همسر وی اختصاص یافت. در بازدید از شهر تاریخی سن پترزبورگ، دیدن این مکان زیبا را فراموش نکنید. 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها