مناطق دیدنی تور پوکت


مناطق دیدنی تور پوکت را بشناسید

شهر پوکت یکی از شهر های بسیار زیبای آسیایی موجود در کشور تایلند می باشد. مناطق دیدنی تور پوکت نیز به واسطه ی فراوانی و قدمت تاریخی شان مورد توجه بسیاری از گردشگران اروپایی و آسیایی قرار گرفته است.شهر پوکت به واسطه ی آب و هوای عالی و معتدلی که در تمامی فصول دارد بسیار مورد توجه گردشگران می باشد و همین امر موجب استقبال شدید گردشگران از تور پوکت می شود.

مناطق دیدنی تور پوکت

علاوه بر جاذبه های گردشگری فراوان موجود در شهر پوکت تفریحات جالب و هیجان انگیزی را می توانید در این شهر انجام دهید که پر طرفدارترین این تفریحات فیل سواری در سطح شهر می باشد.

همچنین سواحل زیبا و عمومی به خصوص سواحل جزیره ی فی فی موجود در شهر پوکت برای گذراندن اوقات فراغت و کسب آرامش بسیار مناسب است.

معروف ترین جاذبه های گردشگری شهر پوکت:

معبد وات چالونگ

یکی از مهمترین معبدهای موجود در شهر پوکت که مطعلق به بودایی ها می باشد و به دو راهبه ی مقدس تقدیم شده.مرسوم است که در این معبد با لباسی پوشیده و مناسب وارد شوید و حتما کفش های خود را در آورید.

فانتاسی

فانتاسی در واقع همان دیزنی لند موجود در قسمت جنوب شرقی آسیا می باشد.این جاذبه سنت های قدیمی کشور تایلند را زنده نگه داشته است.در این مکان بوفه های بین المللی و نمایشگاه های بزرک و زیبایی قرار دارد.

آکواریوم پوکت

اولین آکواریوم در تایلند شامل ماهی های گرمسیر و استوایی می باشد.علاوه بر ماه های مرجان ها و لاک پشت ها و همچنین انواع جانوران دریایی در این آکواریوم موجود هستند.

باغ وحش پوکت

شامل گونه های مختلفی از جانوران زیبا و البته بازیگوش می باشد. این مکان بیشتر از همه برای بچه ها قابل توجه است زیرا می توانند در این مکان با شامپانزه های بازیگوش بازی کنند لذت ببرند.

همچنین دیدن از مزرعه ی تمساح ها برای بزرگترها بسیار قابل توجه است.

ساحل نائی ها و جزیره ی فی فی و... نیز از دیگر جاذبه های گردشگری شهر پوکت می باشد.

شما عزیزان و علاقمندان به گذراندن تعطیلات در پوکت می توانید از طریق سایت تورزپرس جدیدترین تورهای ارائه شده به مقصد پوکت را مشاهده کنید و قیمت تور پوکت را مشاهده کنید و به راحتی رزرو تور را انجام دهید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها