معرفی برخی از جاذبه های شگفت انگیز مسکو


معرفی برخی از جاذبه های شگفت انگیز مسکو   Introducing some of Moscow's fascinating attractions

روسه پهناورترین کشور جهان می باشد و مسکو پایتخت مشهور و زیبای آن است. می توان ادعا کرد که روسیه یکی از مهم ترین مراکز سیاسی، اقتصادی، تاریخی، گردشگری و تفریحی اروپا می باشد. نام مسکو بر گرفته از رودخانه ای به همین نام می باشد که در مجاورت مسکو واقع شده است. مطمئنا شهری که از جنبه های مختلف دارای امتیاز بالایی در سطح جهان است، باید متفاوت و گزینه مناسبی برای گردشگری سفرهای تفریحی باشد. با استفاده از تور ارزان روسیه می توانید به صورت مقرون به صرفه تری از مناطق توریستی و گردشگری روسیه بازدید داشته باشید و با عضویت در خبرنامه سایت ما، می توانید از ارائه این تورها به سرعت اطلاع پیدا کنید. مسکو به علت دارا بودن مؤسسات علمی، ورزشی و آموزشی، از رتبه بسیار خوبی در سطح جهان برخوردار است. در ضمن بیش‌ترین امکانات ورزشی را در کل جهان دارا می باشد. علاوه بر این مسکو دارای یک مجتمع حمل و نقل بین‌المللی به نام "متروی مسکو" است که بزرگ‌ترین شرکت تولید واگن‌های مترو در جهان است. ساخت متروی مسکو از سال 1930 آغاز شد، امروزه دارای 12 خط و 180 ایستگاه می باشد. در مورد ایستگاه های متروی این شهر، باید بدانید که معماری بسیار زیبا و منحصر به فردی دارند و بیشتر به یک گالری هنر شبیه هستند. از ایستگاه های معروف مسکو می توان به مایکوفسکایا و روپوتکینسکایا، تئاتر النایا، پر اسپکت میرا، کورسکایا و رادیالنایا اشاره کرد. در ادامه برخی از جاذبه های معروف مسکو را با هم مرور می کنیم.

مترو مسکو

 

کلیسای واسیلی بلاژنوا مسکو

کلیسایی زیبا و شگفت انگیز که به عنوان نماد مسکو و کشور روسیه قلمداد می شود و در بردارنده 9 کلیسای زیبا می باشد. این میدان برای مردم این کشور بسیار مهم بوده و همیشه در مراسمات پر اهمیت این کشور نقش پررنگی داشته است. در تور مسکو، حتما از این جاذبه مهم و محبوب دیدن کنید.

کلیسای واسیلی بلاژنوا مسکو

 

کاخ کرملین مسکو

قلعه ای بزرگ و زیبا با شاهکارهای معماری که بسیار زیبا و شگفت انگیز می باشد. اما کاربردی که این قلعه دارد، شاید کمتر مناسب موقعیت و زیبایی خاص آن باشد! کاخ کرملین یک قصر بزرگ و با وسعتی در حدود 28 هکتار است که خود شامل چندین کاخ بزرگ دیگر است. کاخی بسیار مجلل با بیست برج دور تا دورش که آن را بسیار با عظمت و با شکوه کرده است.

کاخ کرملین

 

صومعه ناوادویچی مسکو

صومعه ای با شانزده گنبد درخشان که در واقع زیباترین صومعه شهر می باشد. قبرستان این صومعه نیز از معتبر ترین قبرستان های مسکو به شمار می رود و پلی به گذشته قلمداد می شود، چرا که این محل قبرستانی با افراد سرشناس و مشهور است و مجسمه های دیدنی ای در سر مزارشان وجود دارد.

صومعه

 

پارک ودنخا مسکو

پارکی بسیار بزرگ و زیبا است که در بین گردشگران مسکو، از جایگاه مناسبی برخوردار است. نام این پارک مخفف نمایشگاه دستاورد های اقتصادی اتحاد شوروی می باشد. این پارک دارای ساختمان ها، مجسمه ها و نمودارهای معماری بسیار زیبا و شگفت انگیزی می باشد. شما می توانید با شرکت در تور روسیه از مناطق زیبای این کشور دیدن کنید. برای اطلاع از قیمت تور مسکو و همچنین رزرو آنلاین تور به مقصد این شهر توریستی، می توانید به صفحه تورهای ما مراجعه نمایید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها