مراکز خرید مالدیو


مراکز خرید مالدیو

مراکز خرید مالدیو:: مالدیو یک کشور جزیره ای است که در اقیانوس هند قرار گرفته است و سالانه توریست بسیاری را در خود میبیند و بهترین میزبان برای تک تک توریست ها میباشند وبا جاذبه های گردشگری مالدیو و هتل ها و بهترین مراکز تفریحی سفرخوشی را برای همه ی گردشگران رقم میزند.با در نظر گرفتم وسعت کشور کوچک مالدیو دسترسی به بازار ها و مغازه های مهم این کشور به راحتی و با کمترین قیمت امکان پذیر است که همین موضوع باعث شادمانی گردشگران میشود مثلا در یک روز گردشکران میتوتنند از چند بازار دیدن فرمایند و وسایل مورد نیاز خود و خانواده را تهیه نمایند.همه ی این گردشگران با سلیقه های مختلف در بازار ها ی مختلف و متعدد این کشور کوچک و زیبا دیدن میکنند و وسایل مورد نیاز خود یا سوغاتی همانند وسایل محلی ,لوازم خانگی,اسباب بازی,جواهرات, لباس های غواصی و خرید روزانه ی خود را از این بازار های معروف انجام میدهند.و بهترین سوغات را از این کشور برای خود به یادگار میبرند.

اکثر بازار های کشور مالدیو در پایتخت آن یعنی مالدیو قرار گرفته است ازجمله بهترین و معروف ترین مراکز خرید مالدیو به ترتیب زیر است :

1-مرکز خرید ماجیدهی ماگو:این مرکز خرید یکی از بهترین و توریست پسند ترین مرکز های خرید کشور مالدیو به حساب می اید که رفت آمد به این مرکز بسیار آسان است زیرا این مرکز خرید در جاده ی اصلی شهر قرار دارد, که پرفروش ترین محصول این مرکز میتوان کیف های دستی , ادکلن و...  را نام برد.

2-مرکز خرید چندانیه ماگو:این مرکز هم به نوعی طرفدار های خود را دارد و محصولاتی قبیل صنایع چوبی , ماهی , و بافتنی هایی از جنس پوست نارگیل و ... وجود دارد.

3-بازار محلی:بازار محلی مالدیو یکی از زیبا ترین مراکز خرید کشور مالدیو به حسای می آید که انواع خوراکی ها مانند سبزی, ماهی, میوه هایی که مختص به همان کشور است یافت میشود.

سایت تورزپرس با راهنمایی کامل به گردشگران تور لحظه آخری مالدیو سفر خوشی را برایتان آرزو  میکند. با مراجعه به سایت تورزپرس از معروف ترین و مهم ترین بازار های مالدیو مطلع شوید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها