مراکز خرید شهر تفلیس در گرجستان


مراکز خرید شهر تفلیس در گرجستان Shopping Centers in Tbilisi, Georgia 

این شهر به عنوان پایتخت گرجستان همواره مکانی برای جذب گردشگر بوده است. مسلما بعد از فارغ شدن از دیدن جاذبه های گردشگری تفلیس، می خواهید تا با خرید خوب از سفرتان بیشتر لذت ببرید و برای دوستان یا خانواده تان سوغاتی ببرید. خرید همیشه در هر سن و سالی باعث حال خوب افراد می شود. با تورزپرس همراه باشید تا تعدادی از مراکز خرید در تفلیس را که در بین گردشگران و مردم تفلیس محبوب است، برایتان معرفی کنیم. 


تفلیس مال (Tbilisi Mall)

تفلیس مال

این مرکز خرید که در قفقاز جنوبی واقع شده است، در سراسر جهان بین توریست ها شهره است و طبق استاندارد های جهانی بنا شده است. فروشگاه های متنوع این مرکز خرید همراه با انواع امکانات تفریحی، سبب شده تا مجموعه ای کامل برای خریداران ایجاد نماید. تفلیس مال به مرکز شهر دسترسی آسانی دارد. شما با تور تفلیس می توانید از این مجتمع تجاری چهار طبقه که بیش از 150 فروشگاه و ظرفیتی معادل 2700 ماشین برای پارکینگ دارد، استفده نمایید. گرداننگان این مرکز تجاری قصد اضافه کردن نمایش مد و سالن ورزشی را نیز به این مجموعه دارند. ساعت کار تفلیس مال از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد. 


مرانی مال (Merani Mall)

مرانی مال

این مجتمع تجاری به اندازه ی مرکز خرید تفلیس بزرگ نمی باشد. اما با وجود دسترسی خوب این منطقه به وسط شهر و هم چنین امکانات مختلف آن، مردم زیادی را به خود جذب می کند. مرکز مرانی مال نیز چهار طبقه است و شما بسیاری از برند های معتبر دنیا هم چون زارا، پارفوا و ... را می توانید در این مرکز خرید بیابید. شاید با رفتن به این مرکز خرید، احساس کنید که فروشگاه کوچکی است! ولی تمام چیزهای را که لازم داشته باشید می توانید در آن بیابید. هم چنین وجود چندین فروشگاه، رستوران و کافه هایی که در این مکان دور هم جمع شده اند و از گردشگران و مردم پذیرایی می کنند، محبوبیت آن را بالا برده است. ساعت کار این مجموعه ی تجاری از 10 صبح تا 10 شب می باشد. 


مرکز خرید ایست پوینت (East Point)

مرکز خرید ایست پوینت

این مرکز خرید تنها دوازده دقیقه با خودرو از قلب تفلیس فاصله گرفته است. علاوه بر خرید در این مجموعه می توانید از امکانات تفریحی این مجتمع تجاری نیز بهره ببرید. در این مرکز خرید بیش از 150 فروشگاه وجود دارد که در آن انواع مارک های معتبر دنیا موجود می باشد. اگر اهل ورزش بولینگ باشید، انتخاب مرکز خرید ایست پوینت برایتان جذاب خواهد بود. هم چنین وجود چندین سالن سینما در این مجموعه، حتما برایتان جالب خواهد بود. شما می توانید با انتخاب تور 3 شب و 2 روز تفلیس از این مرکز خرید بزرگ لذت ببرید. ساعت کار این مجموعه نیز همانند موارد فوق الذکر می باشد. 


مجتمع مرکزی تفلیس (Tbilisi Central)

مجتمع مرکزی تفلیس

این مجتمع تجاری یکی از بزرگ ترین مراکز خرید در تفلیس است که با رزرو آنلاین تور توسط تورزپرس، می توانید به شهر توریستی تفلیس رفته و  از آن خرید کنید. وجود برند های مختلف داخلی و خارجی سبب شده تا گردشگران زیادی به آن جذب شوند. از جمله بخش های مختلف مجتمع مرکزی تفلیس می توان به سالن بولینگ، رستوران، فست فود وسوپر مارکت بزرگ اشاره کرد. ساعت کار این مجموعه نیز از 10 صبح تا 10 شب می باشد. 


مرکز خرید گالریا تفلیس (Galleria Tbilisi)

مرکز خرید گالریا تفلیس

یکی از تازه تاسیس ترین مراکز خرید در تفلیس، مرکز خرید گالریا است که چون تازه مشغول به کار شده همانند دیگر مراکز خرید شهره نیست. اما بخش هایی چون رستوران، کافه و فودکورت را شامل می شود که برای گشت و گذار و خرید مناسب بوده و ساعاتی وقت گذاشتن برایش خالی از لطف نخواهد بود.




موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر
  • فاطمه | شنبه 13 آبان 1396

    سلام، از بازار های محلی تفلیس هم مقاله بذارین، ممنون
  • علی | شنبه 13 آبان 1396

    تور آفردار تفلیس چنده؟
نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها