مراکز خرید سنگاپور


مراکز خرید سنگاپور  Singapore Shopping Centers 

مسافران و گردشگرانی که از نقاط مختلف دنیا مثل ایران به سنگاپور می روند، یکی از کار های معمولشان خرید است. خرید از مراکز خرید متعددی که در این کشور وجود دارد، تجربه ای متفاوت برایتان خواد بود. آشنایی با مراکز خرید قبل از رفتن به یک کشور دیگر، می تواند شما را در این امر بسیار راهنمایی نماید. با تورزپرس همراه باشید تا تعدادی از این مراکز خرید را درباره سنگاپور معرفی نماییم. 


1. ایون اورچارد (ION Orchard) 

ایون اورچارد

ایون اورچارد

اگر به دنبال خرید لوازمی لوکس و به روز هستید، این مرکز خرید که در خیابان مشهور و مهم اورچار رود قرار گرفه، بسیار مناسب برای شماست. ایون اورچارد هر آنچه شما می خواهید را برایتان دارد. همانند کیف، کفش، لوازم آرایش، جواهرات  و ... . هم چنین انواعی از برند های معتبر دنیا نیز در این مرکز تجاری وجود دارند. شما هم چنین بهترین رستوران ها را نیز می توانید در این مرکز خرید بیابید. در طبقه ی چهارم این مجتمع شما می توانید شاهد نمایشگاه هنر نیز باشید. ساعت کار این مجموعه همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد. 


2. ویوو سیتی (Vivo City) 

ویوو سیتی

ویوو سیتی

یکی از بهترین مراکز خرید در سنگاپور، ویوو سیتی می باشد که شامل یک سالن آمفی تئاتر، بزرگ ترین سینمای سنگاپور، مغازه اسباب بازی فروشی و چهار فودکورت می باشد. شما در این مجتمع تجاری هفت طبقه می توانید انواعی از برند ها را بیابید. هم چنین رستوران های این مجموعه برای هر ذائقه ای مناسب است. شما هم چنین می توانید انواع مغازه های کتاب فروشی، آلات موسیقی، لوازم ورزشی، داروخانه و ... را بیابید. ساعت کار این مجموعه همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد. 


3. پاراگون (Paragon) 

پاراگون

پاراگون

یکی دیگر از مراکز خریدی که می توانید انواع مارک ها و برند های معتبر دنیا را در آن بیابید، مجتمع تجاری پاراگون می باشد. شما انواع مغازه های پوشاک، لوازم آرایشی، جواهرات، کتاب و ... را می توانید در این 6 طبقه بیابید. هم چنین وجود رستوران های 5 ستاره سبب شده تا مسافران از رزرو آنلاین تور خود نهایت لذت را ببرند. رستوران ها بر خلاف مغازه های این مجموعه، تا ساعت 23 باز می باشند. یکی از بهترین مواردی که در این مرکز خرید می توانید تجربه کنید، شنیدن موسیقی است که هر روز به جز سه شنبه ها زنده پخش می شود. ساعت کار این مجموعه هر روز از 10 صبح تا 9 شب می باشد. 


4. نایتس‌ بریج (Knightsbridge) 

نایتس‌بریج

نایتس‌بریج

شما می توانید با تور سنگاپور به این مرکز خرید که متعلق به هتل گرند پارک ورچارد است، بروید و از خرید خود در این مجموعه ی 4 طبقه که رو به روی هتل قرار دارد، لذت ببرید. از برند های موجود در این مجموعه می توان به تاپمن، بروکس برادرز، تاپشات و آبرکرومبی اند فیتچ که اولین مغازه برند در جنوب غرب آسیاست، اشاره نمود. شما برای صرف غذا می توانید به رستوران هتل بروید. هم چنین وجود چند کافه در هتل نیز برای مسافران بسیار جالب می باشد. ساعت کار این مجموعه همه روزه جز یکشنبه ها که از ساعت 12:30 تا 19 می باشد، باقی روز ها از 9 صبح الی 9 شب است. 


5. ماندارین گالری (Mandarin Gallery) 

ماندارین گالری

ماندارین گالری

اگر به دنبال برند خاص خود هستید، می توانید در ماندارین گالری آن را بیابید. چرا که بیش از 50 برند معروف در این مجموعه موجود است. این مجتمع تجاری در کنار هتل ماندارین اورچارد واقع شده است. شما می توانید با انتخاب تور 5 شب و 4 روز سنگاپور، برای خرید سوغات لوکس خود به این مرکز خرید بروید. هم چنین از غذا های غربی و آسیایی موجود در رستوران های این مجموعه لذت برید. ساعت کار این مجتمع تجاری همه روزه از ساعت 11 تا 21:30 می باشد. 


6. بوکریش جانکشن (Bugis Junction) 

بوکریش جانکشن

بوکریش جانکشن

این مرکز خرید شامل دو بخش سر پوشیده و سر باز می شود. البته زیبایی این مجموعه بیشتر به خاطر سقف شیشه ای آن می باشد. مرکز خرید بوکریش جانکشن برند های معتبری را درون خود دارد. هم چنین وجود کافه ها و رستوران های این مجموعه، لذت خرید را برایتان بیشتر خواهد کرد. ساعت کار این مجتمع تجاری هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد. 
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها