مراکز خرید دبی


مراکز خرید دبی  Dubai Shopping Centers

در مورد مراکز خرید دبی چقدر اطلاعات دارید؟ دبی دارای مراکز خرید و بازار های بسیاری است که باعث شده دبی یکی از مهم ترین مراکز خرید کشور امارات به شمار آید. دبی با داشتن تفریحات و جاذبه های گردشگری بسیار، یکی از بهترین مراکز توریستی می باشد و وجود این همه بازار و مراکز خرید با امکانات رفاهی و سرگرمی بسیار بر محبوبیت دبی افزوده است. از آن جایی که در دبی مالیات فروش گرفته نمی شود، قیمت اجناس دبی مناسب تر نسبت به مکان های دیگر است و توریست های بسیاری را از سراسر دنیا به سمت خود می کشاند. یکی از دلایلی که تور امارات و تور دبی طرفداران بسیاری دارد، وجود همین مراکز خرید دبی می باشد.

مهم ترین مراکز خرید کشور

یکی از عواملی که خرید در دبی را لذت بخش می کند، این موضوع است که تمامی مراکز خرید دبی به مسائل جانبی توجه کامل داشته اند و امکانات بسیاری را برای بازدید کنندگان و گردشگران فراهم کرده اند که علاوه بر حس لذت خوب خرید کردن، از تفریحات و رستوران های لوکس با ارائه انواع متعدد غذاهای بین المللی و محلی و کافی شاپ های متعدد نیز برای راحتی گردشگران فراهم کرده اند. خرید در مراکزی مجهز به سیستم های کولر پیشرفته و قوی با پارکینگ هایی بسیار بزرگ که خریدار دغدغه ای جز خرید نداشته باشد، نکته ی ظریفی است که به آن توجه کامل داشته اند.

مرکز خرید وافی سیتی دبی

مراکز خرید دبی

اگر از خرید در مراکز لوکس لذت می برید، مرکز خرید وافی سیتی بهترین گزینه برای شما می باشد، چرا که این مرکز خرید یکی از لوکس ترین مراکز خرید دبی به شمار می رود. چرا که با معماری خیره کننده ای بر اساس اهرام ثلاثه مصر و آثار باستانی مصر ساخته شده است. چندین مجسمه فراعنه ی مصر نیز در جلوی این مرکز و مجسمه هایی به شکل فرعون های مصر در جای جای این مرکز وجود دارد که برای عکس گرفتن گزینه خوبی می باشد.

روی ستون های استوانه ای شکل این مرکز خرید نیز تصاویر و نگاره هایی به شکل خط میخی، فراعنه و مصریان باستان به بهترین شکل نقاشی شده است که فضای مرکز خرید را شبیه به مصر باستان کرده است. سقف این مرکز خرید هنر طراحی را به اوج می رساند. مرکز خرید وافی سیتی با هرم های شیشه ای طراحی و رنگ آمیزی شده است که نمای بسیار زیبایی به آن بخشیده است. محیط ویژه دارای ستون های یادآور کارناک، هرم های کوچک، و با تصاویری از فرعون طراحی شده است. همه دیوار ها دارای سنگ های به رنگ قهوه ای روشن هستند که در تمام سازه های مصر باستان یافت می شوند. این طراحی متفاوت و زیبا باعث شده است که خرید کردن در این مرکز واقعا لذت بخش باشد.

بیش از 300 فروشگاه در این مرکز وجود دارد. اگر احساس کردید از خرید خسته شده اید، که بعید می دانم در همچین مرکز خرید زیبایی احساس خستگی کنید، می توانید به مرکز تفریحی و سرگرمی که در طبقه سوم قرار دارد سری بزنید یا به رستوران ها و کافی شاپ های لوکس این مرکز بروید و از انواع نوشیدنی های خوشمزه و غذاهای بین المللی با تنوع زیاد و بالاترین کیفیت استفاده کنید. وافی سیتی علاوه بر مرکز خرید، یک سازه چند منظوره در شهر دبی قلمداد می شود، چرا که این مجموعه شامل مرکز خرید، هتل، رستوران، اقامتگاه و نایت کلاب می باشد. این مرکز خرید با مساحت ۵۲۰ هزار متر مربع که دارای چهار طبقه است، روزانه به مشتریان خود خدمات می دهد.

مراکز خرید دبی


آدرس مرکز خرید وافی سیتی دبی: خیابان القطاعیات

ساعت کار مرکز خرید وافی سیتی: ساعت 10 صبح تا ساعت 10 شب

روزهای جمعه از ساعت 4.30 عصر تا ساعت 10 شب باز است.

 

مرکز خرید لمسی پلازا دبی

مهم ترین مراکز خرید کشور

کسانی که عاشق مراکز خرید ارزان هستند و از خرید های مطابق با آخرین مد با قیمت های مناسب و ارزان لذت می برند، بهتر است به مرکز خرید لمسی پلازا سری بزنند، چرا که در بین تمامی مراکز خرید دبی این مرکز به عنوان ارزان ترین مرکز خرید شناخته می شود. البته باید این را بدانید که به خاطر این ارزانی، شلوغ هم می باشد. اگر این شلوغی شما را اذیت نمی کند گزینه ی خوبی برای داشتن یک خرید موفق و ارزان است. مرکز خرید لمسی پلازا دارای 5 طبقه می باشد و شلوغ ترین مرکز خرید دبی به حساب می آید. فروشگاه های این مرکز دیوار ندارد و بدون دیوار به یکدیگر مرتبط اند. پل معروف لندن برای طراحی این مرکز خرید مورد استفاده قرار گرفته است. سوپر مارکت بزرگ و در نوع خودش بی نظیر که در طبقه چهارم قرار دارد، با ارائه انواع لوازم خانگی و بخش کالاهای ورزشی فوق العاده نیز باعث محبوبیت بیشتر این مرکز خرید در دبی شده است.

مهم ترین مراکز خرید کشور

مزیت این مرکز خرید این است که شما می توانید آخرین محصولات جیوردانو، ناین وست، گس، گالری پاریس و بازارچه جواهرات را در این مرکز با قیمت مناسبی تهیه کنید. اگر در مرکز شهر اقامت دارید می توانید به آسانی به این مرکز خرید بروید و از خرید انواع پوشاک، لوازم خانگی، کفش و لوازم آرایشی ارزان لذت ببرید. برندهایی مثل B05ini  ،Sh0e 62000 ،Mart در طبقات اول وجود دارد. فضای بازی بچه ها نیز در طبقه ی اول قرار دارد که غیر از بازی های الکترونیکی، انواع وسایل بازی بادی، استخر توپ، 9 شایان بازی، آب بازی، کار با رنگ و کلی وسایل بازی سرگرم کننده برای بچه های زیر ۸ سال دارد.

و مورد دیگر اینکه اگر بچه همراه شما هست، می توانید در زمان خرید کودکان خود را به این قسمت بسپارید. آن ها از کودک شما نگهداری می کنند. برای استراحت و استفاده از کافی شاپ به طبقه اول مراجعه کنید. در ضمن دو سالن کوچک سینما هم در طبقه هم کف قرار دارد که گزینه خوبی برای تفریح می باشد. یک پارکینگ بزرگ رو به روی این مرکز خرید وجود دارد که دیگر نیازی نیست دغدغه پارک خودرو داشته باشید. تور دبی پر طرفدار ترین تور خارجی نزد ایرانیان به شمار می رود و شما می توانید رزرو آنلاین تور به مقصد دبی را هم اکنون در سایت تورزپرس انجام دهید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها