قیمت تور پوکت فروردین 97


قیمت تور پوکت فروردین 97 در سایت تورز پرس

قیمت تور پوکت فروردین 97 را می توانید در سایت تورزپرس بیابید.سایت تورزپرس با قرار دادن تمامی تورهای نوروزی در سایت این امکان را برای شما عزیزان فراهم می سازد که به برنامه ای دقیق و منظم برای تعطیلات نوروز خود داشته باید و به راحتی تور مورد نظر خود را انتخاب نمایید و عملیات رزرو تور را انجام دهید.

قیمت تور پوکت فروردین 97 با سایر ماه های سال تفاوت چندانی ندارد و تا سقف 3200000 تومان می باشد.

قیمت تور پوکت فروردین 97

تور پوکت نوروز

تور پوکت نوروز نیز دارای امکانات فراوانی برای تفریح و سرگرمی مسافران و گردشگران می باشد.مسافران بسیاری شهر پوکت را برای مسافرت در نوروز و تعطیلات فروردین 97 انتخاب می کنند تور پوکت را از مدت ها قبل برای مسافرت رزرو می کنند.

آب و هوای پوکت در نوروز

شهر پوکت از جمله شهرهایی می باشد که در تمامی ماه های سال برای مسافرت مناسب است و آب و هوای  مطلوبی برای مسافرت دارد.شهر پوکت در نوروز مملو از مسافران و گردشگران از شهرهای آسیایی می باشد و مسلمانان می باشد.

شما می توانید در تعطیلات نوروز از طریق تور 7 روزه و یا 8 روزه پوکت به این شهر مسافرت کند و این فرصت را داشته باشید که در کمال آرامش از تمامی جاذبه های گردشگری این شهر و همچنین مراکز خرید بزرگ و زیبای آن دیدن کنید.

همچنین شما می توانید از طریق تور پوکت نوروز 97 و تور ترکیبی تایلند از جزایر بسیار زیبای کشور تایلند از جمله جزیره فی فی دیدن کنید.شهر پوکت به واسطه ی زیبایی های فراوان و منحصر به فردی که در خود جای داده است به عنوان مروارید دریای آندامان نامگذاری شده است و از نظر زیبایی در اروپا شهرت یافته است.

شما عزیزان و علاقمندان به مسافرت از طریق تورهای پوکت می توانید به سایت تورزپرس مراجعه نمایید و با مشاهده ی تورها تور مورد نظر خود را انتخاب و رزرو تور را به راحتی انجام دهدید و به این ترتیب برنامه ریزی دقیقی برای مسافرت خود در فروردین 97 داشته باشید.
موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها