قیمت تور های اندونزی


قیمت تور های اندونزی  Indonesian Tour Prices

درباره قیمت تور های اندونزی چقدر اطلاعات دارید؟ تور اندونزی یکی از تورهایی است که امروزه فکر بسیاری از مردم جهان را به خود مشغول کرده است و دلیل آن هم این است که اندونزی دارای جاذبه های گردشگری و تفریحات مهیج و فوق العاده ای است. تور های مختلفی که به کشور اندونزی از مناطق مختلف انجام می گیرد، دارای قیمت های متفاوتی می باشد. در حقیقت قیمت تور اندونزی با توجه به خدماتی مانند نوع پرواز، نوع هتل، مدت زمان اقامت و ... که در طول سفر ارائه می شود، بستگی دارد و شما با چک کردن لیست تور خارجی در تورزپرس می توانید تنوع قیمت این تورها را مشاهده کنید و بر حسب نیاز و بودجه خود، یک سفر با هزینه ای مناسب برای خود انتخاب کنید. برای کسب اطلاع بیشتر می توانید مقالات زیر را هم مطالعه کنید.

تور اندونزی قیمت

قیمت تور بالی و اندونزی

تور اندونزی با قیمت

قیمت تور جزایر اندونزی

قیمت تور های اندونزی

 

درباره اندونزی و جاذبه هایش

یکی از فاکتورهای مهمی که در شناخته شدن اندونزی تاثیر بسزایی داشته است، سواحل ناب این کشور می باشد که توانسته است عده زیادی از گردشگران را مجذوب خود کند. در اندونزی سواحل جزیره بالی به نسبت دارای معروفیت بیشتری هستند و شما می توانید در این جزیره ی زیبا، برترین سواحل دنیا را مشاهده کنید. بالی با فرهنگ و سنت موجود در بین مردمانش، و همینطور جاذبه های بی نظیر، بسیار متفاوت ظاهر شده است و تا کنون هر کسی که به بالی سفر کرده است، از زیبایی های شگفت انگیز این جزیره، تفریحات آبی و هیجان انگیز، جنگل های ناب و دست نخورده آن، خاطرات خوبی در ذهنش ثبت کرده است و جویای سفری دیگر به بالی است. تور ارزان بالی یک انتخاب خوب برای کسانی است که جویای سفری با هزینه کمتر هستند. که می توانند این تور را در تورزپرس به ثبت برسانند.

قیمت تور های اندونزی

 

جاذبه های گردشگری اندونزی

بوروبودور یکی از معروف ترین و قابل توجه ترین مکان های فرهنگی و گردشگری در اندونزی به شمار می رود. Borobudurr در قالب یک ماندالای سنتی بودایی به شمار می رود. در مورد این مکان می توان بیان کرد که جزئی از میراث جهانی یونسکو قلمداد می شود و یکی از بزرگترین مکان های بودایی جهان است. در سفر به اندونزی بازدید از اورانگوتان ها را از دست ندهید و Borneo مکان مهمی برای بازدید از این موجودات زیبا می باشد.

اورانگوتان ها هنوز در حیات وحش طبیعی زندگی می کنند و چندین پناهگاه و محل محافظت از اورانگوتان ها برای بازدید توریست ها و گردشگران در نظر گرفته شده است. جزایر گیلی اخیرا محبوبیت بسیار زیادی بین گردشگران پیدا کرده است. سواحل این جزیره بسیار زیبا است و بعد از بالی، بسیار مشهور هستند. غواصان زیادی این محل را برای غواصی انتخاب می کنند و شما می توانید دیدن لاک پشت در این سواحل را تجربه کنید.

قیمت تور های اندونزی

 

پارک ملی کومودو اندونزی

پارک ملی کومودوی اندونزی بسیار دیدنی و برای گرشگران و جهان گردان بسیار جذاب است. این پارک شامل پنج جزیره اصلی و تعدادی منطقه کوچکتر می باشد. جنگل مقدس میمون در اووبود قرار دارد و به نوعی قلب فرهنگی بالی به شمار می رود و بازدید از این معبد، در اولویت کارهایی است که در جزیره بالی اندونزی باید انجام دهید. اندونزی دارای برخی از کوه های آتشفشانی فعال می باشد. شما در اندونزی می توانید بسیاری از آتشفشان های کشور، مانند کوه مرپی را مشاهده کنید که مطمئنا برایتان جالب و مهیج است. این کوه به خاطر فوران های شگفت انگیزش، دارای زیبایی های خیره کننده ای می باشد.




موارد مشابه یافت شده

نظرهای کاربر

مقاله های مرتبط

جدیدترین نوشته ها